Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok milyen idős korától...

Babátok milyen idős korától aludt délelőtt, délután hosszabb ideig?

Figyelt kérdés

4hós fiam még mindíg minden cici után másfél órával alszik fél órát, v kevesebbet. mikor lesz az, h délelőtt, délután alszik pl 2 órát, és amúgy fenn van??? v hogy szoktathatnám , v segíthetném ebben???

mikor fordult babátok hátról hasra???


2010. okt. 2. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 honapos es delelott alszik 1,5 orat ritkan 2 orat is. Ez attol fugg mennyire farad el. Delutan alszik 2-2,5 orat. Ez kb. 6,5 honapos koratol van igy.
2010. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is pont 4 hónapos, és ő is alszik minden szopi után, miután jól kijátszotta magát. Ahogy az este felé közeledünk, egyre kevesebbet. A fürdés előtti alvást mostanában kezdi elhagyni, ami szuper, mert így sokkal könnyebben elalszik este.

Szerintem majd magától kialakul a napi kétszeri alvás, ahogy majd egyre hosszabb ideig képes lesz ébren lenni, majd ha bírja már végig 2 etés között.

Én próbáltam belenyúlni a napirendjébe, de nem úgy működik, hogy ha most nem alszik, majd többet fog később, mert minél jobban elfárad, annál nehezebben megy az alvás is.

Nekem még nem forog, hasról egyetlen egyszer sikerült neki, de aztán mintha elfelejtette volna. Hátról az oldalára tud fordulni.

2010. okt. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hasról hátra már megy a forgás, de a hátáról semerre :) kényelmes neki úgy ahogy van... :)
2010. okt. 2. 13:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát,nem akarlak elkeseríteni,de az én fiam akkor aludt egyszerre többet,amikor áttért az egyszeri alvásra,kb.15 hónaposan.Addig max.25 percet aludt egyszer-egyszer.
2010. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!