Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert ebred fel 10 percenkent?

Miert ebred fel 10 percenkent?

Figyelt kérdés

8 hetes a babam es 1 honapos kora ota egyre rosszabb a nappali alvasa… eloszor az volt h csak rajtam aludt, ha letettem azonnal felebredt (pedig elotte nem igy volt siman le tudtam tenni) mostmar ott tartunk h az olemben is felebred 10percenkent es ringathatom vissza. Legjobb esetben is fel orat alszik de akkor mar rohadtul orulok. Egyszeruen nem ertem es van itthon egy 2,5 evesem, egyszeruen nem tudom ezt csinalni h egesz nap a kicsit hurcolom az olembe meg altatom… magamra szoktam kotni ott korabban aludt barmennyit most ott is felebred max fel ora utan

Nagyon sajnalom a nagyot…


2023. jan. 1. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a kis korkülönbségesek világában.


Nekem is 2.5 év van köztük.


Nekem már 15hónapos a kicsi, a mai napig ez van.

Éjjel 5-6x kel, nappal ha lerakom 10perc után kel és rajtam alszik tovább

2023. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az en babam ejszaka 1x kel mar hetek ota

Fel nem fogom h ha ejjel tud aludni nappal miert nem

2023. jan. 1. 19:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert 8 hetes.

Éretlen idegrendszerrel, 1000 új ingerrel, akár mozgolódó fogcsírákkal és kb még tucatnyi dologgal.


De az éjjeli 1x kelést se könyveld el túlságosan.

2023. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiam 8 honapos,es meg mindig nem kepes 20 percnel tovabb aludni nappal.ejjel kb masfel orankent kel...a nagylanyom 9 eves es en is sajnalom ot.eddig sokat rajzoltunk,tarsasoztunk,kartyaztunk egyutt,mostanaban ez nagyon ritka
2023. jan. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legtöbb ennyi idős napközben fél órákat alszik. Majd ahogy nő a baba, csökken az alvások száma és nő az ideje.
2023. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Haz nem tudom az elso gyerekem ekkora meg siman aludt 2-3 orakat napkozben tobbszor is
2023. jan. 2. 04:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ő nem az első gyermeked, ha harmadik lenne, ő is más lenne.

Igazából az alvás az amivel nem nagyon lehet mit kezdeni, szerencse kérdése,hogy milyen a gyerek

2023. jan. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!