Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakánként 10 percenként...

Éjszakánként 10 percenként sírva ébred 4 hós babám. Fáj a hasa?

Figyelt kérdés
Elaltatjuk és 10 percenként sírva ébred,van hogy egész éjszaka ezt csinálja. Húzogatja a lábát is, lehet, hogy fáj a hasa?Anyatejes, naponta egyszer kakil, korábban minden étkezésnél kakilt. Lehet, hogy ez a baj?
2009. jan. 6. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:

szia! lehet igen, próbálj neki egy kis langyos kamillateát adni nap közben, az segít kakilni neki. a vizet éppen hogy szinezze a kamillatea, nem kell jobban kiáztatni neki. egyébként nekem akkor csinálta ezt babóca, mikor kevés lett a tejem (én nem is vettem észre egyébként). próbálj neki éjszakára tápszert adni, lehet hogy "apadsz" és kevés neki a tej.

üdv,

7 hós baba anycija

2009. jan. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Megpróbálom a kamillateát...Azt hiszem van elég tejem..habár már ebben sem vagyok biztos:(
2009. jan. 6. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!