Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Repülés babával, vagy 10 órás...

Repülés babával, vagy 10 órás autóút? Melyik lenne a jobb megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kedves anyukák!


A babánk 3 hónapos lesz, mikor az első nagyobb lélegzetvételű utunkra mennénk vele.

Autóval, háztól házig 830 km, útközben azért megállnánk párszor biztosan (enni, mosdó- cigiszünet stb). Így kb. 10 óra lenne autóval odaérni.


A másik opció az lenne, hogy egy közeli nagyvárosig repülővel mennénk, ott pedig autót bérlünk és úgy közlekedünk. A repülő út kicsivel több, mint egy óra, majd onnan autóval még 3.


Férjem arra szavaz, hogy autózzunk, kényelmesebb, pakolásnál sem kell figyelni annyira, időponthoz sem vagyunk kötve sehol.

Én viszont inkább repülővel + onnan bérelt autóval mennék, mert 10 órát nem tudom, hogy bírnánk utazással...



2023. jan. 2. 17:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
51%
Nem utazhat ennyit, nagyon maximum másfél-két órát az autóshordozóban az a szerencsétlen baba.
2023. jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem a "szerencsétlen" szó használatát, de te dolgod.


Kb. 2 óránként szoktunk megállni mindig, úgyhogy ebből a szempontból ez nem probléma.

2023. jan. 2. 17:34
 3/34 anonim ***** válasza:
52%
Autó
2023. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
45%
Autó. A repulo utasai nem feltétlenül örülnek egy síró csecsemőnek.
2023. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
53%
Inkább repülő. Repülőn fel lehet állni, kényelmesebb is, a baba is jobban bírná.
2023. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
50%

Kb. mindegy, mert a repülési időbe nem számoltad bele a reptéren várakozást. Ugyanannyi időbe telik. A gerincének jobb lenne a repülő, de ilyen rövid útra repülni kórnyezetvédelmi szempontból óriási felelőtlenség.

A vonat nem opció? Általában olcsóbb és kényelmesebb. Mozoghattok, nem kell vezetni. Nem nézik mennyi folyadékot viszel.

2023. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
69%
Én az autót választanám. Így is úgy is vár rátok 3 órás autóút. Repülő előtti macera szerintem nem ér ennyit, ha a másik opció +7 óra út, amibe már a megállások is bele vannak számolva. Főleg ha nem is te vezetsz. Mert ha te vezetsz nyilván az is kérdés lenne, hogy bírsz-e ennyit egyszerre. De ha a férjed vezet és ő is autóval akarna menni, én nem erőltetném a repülőt.
2023. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
83%
Autó, a 10 óra két napra szetosztva, egyszer megszálltok, de csak akkor vinném ha nagyon muszáj, nem való ez ennyire kicsi gyereknek.
2023. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
68%

"Általában olcsóbb és kényelmesebb."


Nem olcsóbb. Sőt...

2023. jan. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
3%
9-es, te mennyièrt veszel benzint?
2023. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!