Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Repülés babával, vagy 10 órás...

Repülés babával, vagy 10 órás autóút? Melyik lenne a jobb megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kedves anyukák!


A babánk 3 hónapos lesz, mikor az első nagyobb lélegzetvételű utunkra mennénk vele.

Autóval, háztól házig 830 km, útközben azért megállnánk párszor biztosan (enni, mosdó- cigiszünet stb). Így kb. 10 óra lenne autóval odaérni.


A másik opció az lenne, hogy egy közeli nagyvárosig repülővel mennénk, ott pedig autót bérlünk és úgy közlekedünk. A repülő út kicsivel több, mint egy óra, majd onnan autóval még 3.


Férjem arra szavaz, hogy autózzunk, kényelmesebb, pakolásnál sem kell figyelni annyira, időponthoz sem vagyunk kötve sehol.

Én viszont inkább repülővel + onnan bérelt autóval mennék, mert 10 órát nem tudom, hogy bírnánk utazással...



2023. jan. 2. 17:24
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
66%
Azért szerencsétlen, mert 3 hónaposan elviszitek egy 10 órás útra. Ha 2 óránként megálltok egy napra, akkor oké, de gondolom max fél órára. Gondolod, hogy akkor lenullázódik a hordozóban tölthető idő, megint ketyeg a másfél óra? Nincs is több kérdésem, jó utat.
2023. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
47%

nektek nem mindegy, hogy hova megy? ha gyógykezelésre kellene menjen, akkor rendbe, de szórakozni ne merjen? ...


kérdező, én tutibiztos, hogy kocsival mennék, akkor indulsz mikor akarsz, akkor állsz meg, mikor akarsz, ha hozzáveszem, hogy mennyivel előbb ki kell menni, a macera a csomagokkal, ha ne adj isten el is hagynak valamit, a gyerek épp előtte éjjel lázasodik be, nagyon sok gikszer közbejöhet. Az, hogy ott az autó, magadnak osztod be az idődet, mindennél többet ér. 2 órával előbb kimész, 1 óra az út, ott még esetleg félórát-órát vársz a csomagokra, autótbérelsz, onnan még 3 óra, összesen már 6-7 óránál tartunk jó esetben, ha nincs késés, megvan minden csomag és a gyerek is kisangyal volt. AZ a 3 óra nem érne nekem annyit, hogy korlátok legyenek, időben és térben is

2023. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem hagyjátok,kamu kérdés..kérdező kicsit túljátssza a h*lye p*csát😀
2023. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
30%
Miért lenne kamu. Mi is rengeteget utaztunk màr kisbabàval is. Vonaton, repülőn. Azèrt, mert gyereke van az embernek mèg nyugodtan jàrhat-kelhet, ha van rà pènze meg van hozzà kedve.
2023. jan. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!