Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves -eddig jól alvó -...

1,5 éves -eddig jól alvó - babám egyik napról a másikra nem hajlandó elaludni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem volt gondunk az alvással. Kb. 1 hete nem hajlandó elaludni. 2 nap után, gondoltam, elég a délelőtti alvásból- elhagytuk. De most már délután sem akar aludni. Rongyosra bőgi magát. Egy nap hagytam, hogy ne aludjon, de este sem akart elaludni és látszott rajta, hogy kivan a nem alvástól. Akkor este álomba sírta magát.

Semmi nem változott körülötte. Tegnap hajnalban már oda is kellett feküdnöm mellé. Mintha félne, de lámpa ég a szobájában alváshoz.

Kicsit aggaszt már a dolog, mert a nemalvástól ingerültebb is és nem fogad szót.


2010. okt. 2. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:

szia, vagytok kinn ugyanúgy a levegőn, mint jóidőben? lehet nem tudja kiengedni a fáradtgőzt, és ezért nem tud elaludni. a másik, hogy dackorszak miatt nem akarja azt csinálni, amit kell. az enyém is pont most volt egypár nap, hogy este 1 óra volt, míg elaldut, közben forgolódott, dobolt a kezével, lábával, volt hogy éjszaka is felébredt , és 1 órát így volt. nem sírt meg semmi ,de nem aludt. a nappali alvása is 2 óráról lecsökkent 1-re ...most léptünk egy újabb szakaszba (újafajta hisztijelenségek stb.) és őt eddig mindig megviselték az ilyen fejlődési ugrások. most már rendeződött, de kétségbe voltam esve.

21 hónapos az enyém

2010. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gondolok még arra, hogy a fogak miatt ilyen nyűgös-ettől fáradt és ingerült, de ennyire?
2010. okt. 3. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!