Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hagytátok először...

Mikor hagytátok először hosszabb időre a Babátokat másra (Apuka, nagymama, stb)?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:

2 nap ottalvással nagyinál,kb. 4 hósan.

De előtte anyukám sokat volt nálunk igy tudott már vele bánni és a baba is ismerte.

2010. okt. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy hosszabb időre?


Mi kb. 3 hónaposan anyósomra, másfél órára. Azóta is max. 2,5 órát voltunk távol tőle, most 6.5 hónapos.

2010. okt. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ott alvással 3,5 hónaposan anyukámra. Párommal mentem céges rendezvényre, ami éjszaka volt, és ezért.
2010. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és másra nem hagynám ott. Utolsó voltam.
2010. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom mi számít hosszabb időnek, de kb. egy hónaposan pár órára anyukámmal, de mi akkor együtt laktunk, és én két hetente jártam iskolába kettőtől hatig, olyankor anyukámmal volt.

Estére pedig olyan 3 hónaposan először, 7-kor elmentem, éjfél felé megjöttem. Egész napra olyan 9 hónapos kora körül lehetett, akkor elmentem két napra, és akkor is anyukámmal volt.

3 éves most, ottalvósra csak anyukámhoz szokott menni (már nem ott lakunk 2 éve), napközben vigyázott már rá más is (nagymamám, apukám, legjobb barátnőm). Illetve olyan volt már, hogy apukámnak kellett lefektetnie, de az itt volt nálunk, kb. 2 órával alvásidő után értem haza.

2010. okt. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyatejes baba, úgyhogy a leghosszabb idő, amit eddig távol töltöttünk, az vagy 3 óra volt 1 hónapos korában, amíg az anyatejleadáshoz való vizsgálatokat intéztem. Lefejt tejet hagytam neki otthon. Most fél éves a kicsi.
2010. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!