Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz alvo babák anyukái .Alvás ?

Rossz alvo babák anyukái .Alvás ?

Figyelt kérdés

Sziasztok rossz alvo babak anyukai

Az lenne a kerdesem akikiknek

Egy ejszaka 5-6 -8-10 x kel a baba

Azok a gyerekek mikor aludtak at az ejszakat ?



2023. jan. 7. 21:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az en fiam 8 honapos de mar alug elek .
2023. jan. 7. 21:09
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
20honapos,1honapja mar "jól alszik" kitartást😊
2023. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 3 évesen. Izgalmas volt, főleg, hogy másfél éves korától dolgoztam is. De túléltük.

A fiam most 7 hónapos, kb.1 hónapja alszik rosszul. Előtte jó alvó volt, most a mozgásfejlődés bekavart rendesen.

2023. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
9 honapos a jó estéken csak kétszer kelek … én vele alszok igy kevésbé kimerítő de amikor egész éjszaka kel óránként azért még egy két cifrább igyis elhagyja a szám. Sose volt jó alvó nappal is csak addig alszik míg vele vagyok.
2023. jan. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Fiam 1 honapos koratol 4 honapos koraig aludt egesz ejjel...onnantol kezdve vege.9 honapos lesz es mar kivagyok az ejjeli ebredesektol.
2023. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
3 éves múlt, már vannak éjszakák, amiket átalszik…. De szerintem ő extrém eset. :/ Amúgy volt, hogy hetekig jól aludt, aztán megint nem.
2023. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A fiam kb.3 éves volt, mire végigaludta az éjszakákat. Nem egyszerű eset.
2023. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mint hatoséknál. 2,5 a gyerek, soha nem aludt jól, már a kórházban pár órásan is egész éjjel üvöltött, pedig azt hazudták nekem hogy az első éjszaka még nyugisak a babák. Sajnos a családban mindenki, így én is rossz alvó vagyok, nem véletlen hogy ilyen emberi időben a gyiken lógok.


Még az első 7-8 hónap istenes volt a három keléssel, utána a nyolc hónapos alvásborulással kész, egész éjszaka fenn voltunk. Kiságyban aludt, de párhuzamosan már dolgoztam és nem bírtam fizikálisan hogy fél éjszaka a kanapén üljek vele, így elkezdtünk együtt aludni. Ezzel javult a helyzet és ritkultak az ébredések, de mindig van valami ok az éjszakai zavarokra. Korábban mozgásfejlődés, fogzás, mostanában betegség, túlfáradás, nem fáradt el, telihold, holdfogyatkozás, napirend borulás stb. Most épp egy hete taknyos, nappal semmi baja, éjszaka hortyog, fuldoklik és taknyol... Most is épp kluttyog, hiába az orrszivas.


Összességében az együttalvással nálunk azért jelentősen javult a helyzet másfél éves korától, mert bár éjszakai zavarok vannak, alapvetően tudok pihentebben ébredni, de a gyerek előtti életemhez hasonló "este lefekszem és reggelig alszom ébredés nélkül nyolc órát" felállás egyáltalán nincs meg, és félek jó darabig nem is lesz még :-(

2023. jan. 8. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2,5 éves elmúlt, majdnem 3 volt mikor először átaludta az éjszakat. Addig volt hogy óránként kelt, volt hogy a 2 órát is kibírta egyben. Én bezzeg mindig felriadtam 1,5-2 óranként szokás szerint, akkor is ha nem ébredt, nem sikerült aludnom.

Most 3,5 éves múlt, éjszaka újabban újra ébred 2-3x, hogy takarjam be, vagy csak kéri hogy menjek be hozzá amíg visszaalszik.

Amikor már úgy éreztem hogy nem pusztulok bele a sokszori kelésekbe, az 13-14 hónapos korában volt mikor kijöttek az őrlőfogai, akkor már csak 3-4 alkalommal kelt, gyorsabban is vissza lehetett altatni.

2023. jan. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3 èv 3 hònapos a lànyom, 1 kezemen meg tudom szamolni, hanyszor aludta at az ejjelt.

Mindig van valami, ami miatt megborult az alvasa, o extra erzekeny is, sokszor annyira ebred meg, hogy maga melle hiv (1 szobaban alszunk, o matracon, mi agyon)

2023. jan. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!