Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8honapos fiam nagyon rossz...

8honapos fiam nagyon rossz alvó? Rossz alvó babak anyukai írjatok?

Figyelt kérdés

Mit tegyek? Már nagyon kivagyok a kialvatlanságtol, fáradt vagyok..szinte már depressziós. Kezd elmenni a kedvem a kisteso gondolatától is.

Párom besegit, de nemtud atvenni éjszakát, mert ha a pici észreveszi h az Apja van ott akkor játszani akar. Így hajnalban/reggel (max negyed 7ig alszik aztán indul a napunk) atveszi 7ig akkor megy dolgozni, ha nem megy akkor lemegy vele sétálni 1-2orara meg délután is sokat van vele pl hétvégen.de halottnak a csók már ez is néha.


Nagyon sok mindennel próbálkoztam. A legnagyobb elvei suttyba dobtam de semmi.. Se kiságyba se utazoagyba se hintában se baba kocsiba se köztünk nem alszik. (köztünk meg kB rosszabb is)


Egyesek szerint a foga lehet.. Na már most, ez 4honapja tart lassan és foga egy szál se de megcsak jele sincs láthatólag h jönne.

Eszik rendesen, szóval nem amiatt kel fel, mert kB 2x eszik 100milit és egyszer 50mlt


6honaposan kezdett mászni, akkor arra fogták,6honaposan elkezdett felallni mindenhol akkor arra fogták.. Most meg megint a fogara. Mindenhol ugyanazt a tanácsot kapjuk, ami márpedig a sírni hagyas, na ez az amit soha nem fogok tenni. Ha belehalok az alvanyhianyba se..


Van aki azt mondta a babája tejerzekeny volt, 1,8 éves koráig rossz alvó volt. Aztan kiderult mi a baj, orvosltak és azóta atalussza az éjszakát.


Vajon van valami amit még nem próbáltam?

Orvosunk ajánlotta, hogy adjak 2 éjszaka fájdalomcsillapítót neki és ha kevesebbszer sír fel vagy ébred fel fájhat valami neki. De nem lett más..

Minden késő délután, fürdés előtt van egy nagy séta kB 1 óra. Jól le is fárad de semmit sem ér az éjszakára nézve.

Próbáltuk h ne aludjon annyit nappal. Na hát ha lehet rosszabb lett az éjszaka. Végig nyoszorgott.

Amúgy nappal 2 órát alszik 2 részletben nagyritkán baba kocsiba 20perc vagy hintában fel óra.


2018. nov. 4. 21:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Bocsi 7 hónaposan kezdett el felallni mindenhol, bútorok mellett.

Bocsi a hibákért. Új telo.. Nem tudom még úgy kezelni.

2018. nov. 4. 21:03
 2/12 A kérdező kommentje:

A rossz alvás fogalma nalunk:

Max másfél órát alszik egyben éjszaka, de nagy átlagban 50-60percenkent ébred. Hamar vissza alszik. Max 15perc.

2018. nov. 4. 21:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapos a babàm. Ugyan ez megy. 6kor ébred minden reggel. Este 8kor alszik

Nappal 3x 30 percet alszik

2 óránként ébred éjjel. ...Én ezt már nem hiszem el,hogy miért történik ez. A kezdetek óta ez megy. Anyatejes amúgy.

Úgy érzem ez soha nem lesz jobb

Tanácsot nem tudok adni de tudd nem vagy egyedül

2018. nov. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is születése óta ez van.1 éves múlt eddig kb fél-1 óránként ébredt, most pár hete már volt olyan éjszaka pár amikor csak 2x keltünk.

Mióta jár nagyon sok időt kint vagyok vele napközben, hagyom hogy lefárassza magát ez valamennyit segített.A napközbeni alvásán biztos mert az eddigi fél óra helyett már alszik néha 1 órát is.

Szerintem ,legalábbis a saját tapasztalatom alapján inkább kinövik..mert mi is mindent próbáltunk de eredménye nem lett.Viszont úgy tűnik javul a helyzet.Kitartást kívánok.

2018. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy eszik rendesen?Éjjel 3x eszik?

Gondolom, ha így tudod mennyit akkor tápszeres.Azt is csak gondolom, hogy már sok minden ételt bevezettél.

Szóval szerintem

este a vacsi legyen pép, elalváskor tápszer, éjjel pedig csak víz.

Ha valamit félreértettem bocsánat.

2018. nov. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Haho Sorstars. 13 honapos koratol lett szep lassan jobb, a melypont 8-10 honaposan volt. 13 honapos koratol lassankent 3, majd 4-5 orakat egybenaludt, vegul volt par honap ataludt ejszakank (5-8 orakkal), par het kivetelevel, majd 20 honapos koratol ujra 6-8x ebredes... 30 honapos kora korul, azaz 2,5 evesen kezdett jobb lenni, azota vannak mar ataludt ejszakaink kb. 2 honapja, de sokat ebredesbol sincs hiany. En is kiprobaltam mar rengeteg mindent. Meg a gyerek csontkovacsot nem. De pl. a homeopatiat igen, eddig 3 szeren vagyunk tul, amikbol egyik sem segitett. Meg persze a szokasos dolgok vegigzongorazasa, amiket irtal. En meg szoptatok, egyuttalszunk, igy elem tul, mert erre visszaalszunk, ha ebred. A te helyedben fogalmamsincs, mit csinalnek, sirni en sem hagynam, de anyum ismeretsegi koreben ket nagymama is temette a lanyat aplitolag az alvashiany miatt, szoval tenyleg bele lehet halni.
2018. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6hónapos korától-1 éves koráig (jobb esetben) óránként megébredt és cicin lógott

én is próbáltam sok mindent, leginkább az váltbe,hogy köztünk aludt és így félálomba is szoptattam és többet tudtam pihenni, mint mikor állandóan felkeltem-kivettem az ágyából

túl kell élni ezt a korszakot sajnos

2018. nov. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Hú.. Bakker.. Nem egyszerűek ezek a babák. Nem is értem h lehet túl élni. Néha fogalmam sincs mi tart életben mert nem a napi 4 óra alvás több részletben. :(


Vajon ha elkezd járni akkor javulhat ezekszerint?

Azért eltemetni remélem nem fognak engem, mert ha Nagyon gáz van anyu segít.. De ugye mindenkinek van munkája :( délután pl néha elviszik anyukám hozzájuk.. De délután hiába vagyok fáradt én nemtudok aludni. Pihenek de 4orat van anyunal max na abból egyet ülök meg a seggemen.. Hülye vagyok de nem bírok feküdni. Azt az 1 órát is azzal töltöm h próbálják aludni.

Valaki írta a tejpepet, már sokszor és sok felét próbáltunk belőle. De 2hete pl el se fogadja, sem a pépet sem azt ami túl pure állagú

Tápszeres, 14hetes korig anyatejes is volt. De koraszülöttek elszállítottak öt és fejni tudtam csak, császár után 5 nappal engedtek utána de fény alatt is volt meg miegymás így csak megmutattak hogy a mellszivogep. Tehát cumibol kapta a tejem.

Persze cunizavaros lett így hamar elfogott a tejem h fejni kellett.

2 étkezés van kivaltva, meg ha olyat eszek amit ehet akkor kap falatokat napközben mert nem lehet ellenállni annak a nézésnek

2018. nov. 5. 07:32
 9/12 A kérdező kommentje:

5# pont tegnapelőtt próbáltam újra (mert néha szoktam kísérletezni) a vizes dolgot éjjelre.. Na.. Azt asertodest, sírást h éhes és vizet adok.. Szóval sajna nem jön be eddig


Amúgy néha nálunk is van jobb éjszaka. KB havi 2x max 3x de az se atalvos éjszaka. Hanem olyan h 3-4x ébred


Amugy 2hete volt h elkezdett 3 napig csak 2x ébredni és negyed 8ig aludt..de jött az óra átállítás és game5 over

2018. nov. 5. 07:35
 10/12 anonim ***** válasza:
24%
Vanra amugy megoldas, de en a kornyekunkon nem talaltam dokit, aki ert hozza. Melatonin (a lassan felszivodo/lassan adagolos)+taurin+DHA, de ezt hozzaerto orvosnak kell beallitania. DHA-t te is tudsz venni (omega 3, csak jobban felszivodo valtozat, van gyerekeknek is), Melatonint is lehet venni, abbol nincs gyerekeknek keszult, es tobbfele van, ezt dolinak kell tudnia, hogy mikor melyik jobb.
2018. nov. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!