Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a babák elfelej...

Normális, hogy a babák elfelejtenek dolgokat?

Figyelt kérdés
11 hónapos babám 7 hónaposan mondta, hogy tata, mama és azt napi szinten. Most csak mamát mondd azt is nagyon ritkán, inkább kkk, takm, meg ilyeneke mondd. Nagyon szépen tapsolt amikor mondtam neki, hogy tapsi tapsi. Most csak összeüti az öklét, vagy megfogja az én kezem és az én tenyeremet üti össze. Pápára mindig integetett, most csak ritkán. Normális ez, hogy így elfelejtenek dolgokat amiket eddig tudtak?

2023. jan. 8. 08:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Jaj most nezem, hogy hulyeseget irtam, macko gyogytorna ez a beszedebresztos vagy inditos konyv, es instan nagyon ajanlom “dettidu” bejegyzeseit, logopedus , teenyleegg szuper posztokat, tanacsokat, erdekessegeket, jatekos feladatokat rak ki.
2023. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!