Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek a születendő...

Mit vegyek a születendő babának a nagynéniként? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szándékosan nem írok baba nemet, mert semleges dolgot szeretnék.

Az anyuka és apuka részéről is erős a családi támogatás, anyagilag is. Szóval ténylegesen babaholmikra nincs szükségük, mert mindent megkapnak a nagyszülőktől, és ők sem állnak túl rosszul.


Én is elég jól keresek, de nem akarom hogy a pénzről szóljon a családban az első baba születése.


Nekem hordozókendő jutott eszembe, esetleg mosipelus csomag vagy ilyen lenyomat készítő a baba tenyeréről. Nektek van még esetleg ötletetek? Vagy akár kifejezetten szülőként, aminek örültetek volna és ilyen nem hétköznapi dolog, amit egyébként is megkaptok vagy megvesztek?


2023. jan. 10. 20:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még jó ötlet egy fotózáshoz utalvány. Én például örülnék neki.
2023. jan. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

"Spéci pelenka hátitáska,babafészek,edamo hinta,ikea etetőszék,habtapi szőnyeg,ezek jutottak eszembe."


Pont ilyet nem szabad venni...

Én is kaptam pelenkázó hátizsákot, ami egyáltalán nem a stílusom...

Babafészket vesznek maguknak, ha akarnak...

Etetőszék is nagyon egyéni... Meg felesleges egy újszülöttnek.

Habtapi... Ez mondjuk jó lehet, ha van hely hozzá

Adamo hinta... Helyigényes, ki tudja, van-e megfelelő hely hozzá.

2023. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy évre való pelenkakupon
2023. jan. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!