Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki nagyon sokáig kézben...

Aki nagyon sokáig kézben sétálgatva altatott, mennyi idős volt a babája és hány kiló? Hogy szokott le a baba erről az altatásról? Önállóan? Vagy rásegítettél?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
1 éves koráig, 9,5 kiló volt akkor. leszokott róla, csavarta ki magát a kezemből. akkor letettem az ágyra, meséltem neki... azóta így alszik, v magától, mikor milyen kedve van. 28 hónapos most
2010. okt. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jézusoom, 1 éves koráig? hogy bírtad?


mi 3 hós koráig altattuk így, mert fájt a hasa, és ettől nyugodott meg. akkor volt 5850 gr. utána elmúlt a hasfájás, és akkor is így akart elaludni. aztán rájöttem, hogy ez kezelhető, így betettem a kiságyba. ha sírt 3-4 perc után kivettem, 1 percet ringattam, vissza a kiságyba, kimentem a szobából. ha sírt, 3-4 perc után kivettem (addig nem mentem oda), kivettem, és így tovább. tehát nem sírni hagyós módszer, hogy álomba sírja magát. ezzel a módszerrel 2 hét után önállóan elalszik, és most 8 hós. az első alkalom nálunk másfél óráig tartott, aztán mindennap csökkent, míg 2 hét múlva, ahogy leraktam aludt:)

utána kaptam egy könyvet ajándékba, és ez a módszer volt benne, annyira meglepődtem:) ott 5 perces szabálynak hívják. könyv címe: 365 ötlet az altatáshoz, alexandra kiadó, kb 2000 ft, és 6 éves korig vannak benne tippek.

2010. okt. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1. vagyok. nem volt választásom, mert nekünk ezek a módszerek nem jöttek be. annyira sírt,h nem vett levegőt, fuldoklott, hányt, stb... tehát ringattam:)
2010. okt. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!