Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Nándi...

Mi a véleményetek a Nándi mese youtube csatornáról? Szoktátok nézni a gyerkőccel?

Figyelt kérdés
2023. jan. 13. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Igen 3 és 5 évesekkel. A Játékautók csatornát is ugyanez a férfi csinálja, az is aranyos szerintünk.
2023. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Szoktuk nézni, nagyon szereti :) Nekem is tetszik, mármint hogy ezt nézi (más gyerekeknek szóló csatornák helyett), olyanokat tanul belőle, amit én pl sosem tudnék neki megtanítani :D

2,5 éves.

2023. jan. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Nezte annak idejen, mig en felmostam vagy takaritottam a furdoszababan heti 4-5 alkalom 15-20 perc. Szerintem is jopofa, szerette.
2023. jan. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Kifejezetten utálom.



Gyerekek nagyon szeretik, mint a Nándi mese, mind a Játékautók csatornàt.


Én nem szeretem a pasi hangsúlyozását, szókincsét sem.


Semmi újat nem mutat, mint, amit a férjem vagy akàr én ne tudnék megtanítani nekik.


De szeretik.. inkább ez, monjuk mint egy Bing, vagy Peppa🤢

2023. jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Fél perc alatt kiborít az a pali!
2023. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Az èn fiam szereti nèzni ezeket, 2 èves elmúlt. Engen sem irritál, csak szegèny kisfiú hangja, totál meg van duzzadva az orrmandulája vagy nem tudom, de ő irritál :D Inkább ezt nèzze, mint a Sam a tűzoltòt vagy Bing-et. Azok kiborìtanak.
2023. jan. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
A 3 éves kislányom imádja az autókat, a Nándimese a kedvence. Úgy megtanulta a pickup, trailer és egyéb autók angol nevét, hogy csak lesek.
2023. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Igen, nekünk tetszik! :D
2023. jan. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézi a fiam. En sikítófrászt kapok tőle. Nem is a pasitól, hanem nándika hangjától.


Egyebként semmivel nem tanít többet neki, mint az apja... szep is lenne ha nem apa tanítaná meg ezeket neki, hanem egy csatorna a "jutyubról".

2023. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
A fiam is szereti. Az elején irritált nagyon, aztán belenéztünk a Játékmesék nevű csatornába és átértékeltem...az 1000x rosszabb. Fájdalom hallgatni a palit. Hozzá képest a Nándimesés férfi egy igazi talentum.
2023. jan. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!