Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kapható még valahol a Naturlan...

Emese65 kérdése:

Kapható még valahol a Naturlandos Ungentum Boraxatum kenőcs? Vagy valami ehhez hasonló? Kislányomnak nagyon kipirosodott a popsia, és ez a kenőcs a nagytesónál mindig bevált,2 nap alatt mindig helyrehozta.

Figyelt kérdés

#baba #pirosodás #Ungentum Boraxatum
2023. jan. 21. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kapható, itt pl. ellenőrizni tudod az egyik patikaláncnál, hogy van-e:


[link]


Arra figyelj, hogy a bórax mérgező és felszívódik, szóval nagyon ésszel kell használni. De nem sok gyerek kapott a bóraxtól mérgezést, ahhoz nagyobb mennyiség kéne. Csak másik bóraxos szert ne használj egyidejűleg.

2023. jan. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jajj de jó :) nagyon köszönöm
2023. jan. 21. 21:05
 3/8 A kérdező kommentje:
Most látom,hogy csak személyes átvétel lehetséges, én sajnos nem Bp-i vagyok
2023. jan. 21. 21:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az #1. által linkelt oldal jobb felső szélén a kis 🏠 ikonra kattintasz, ki tudod választani a Hozzád legközelebbi gyógyszertárat.
2023. jan. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én gyerekemnek is brutal kipirosodik a popója pl fogzaskor, volt h ki is marta. Nekem az Imamono pasztát ajánlották, szintén vény nélkül kapható és pikk-pakk helyrehozta. Csak azért írom, ha esetleg a másikhoz nem sikerül hozzajutni, egy próbát ez is megérhet.
2023. jan. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen láttam de a legközelebbi gyógyszertár ahol van 1,5 óra hosszás út sajnos és nem igazán járunk arra.
2023. jan. 22. 00:53
 7/8 anonim ***** válasza:
#6. Értem, sajnálom! Esetleg másik gyógyszertár?
2023. jan. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Holnap reggel telefonáld körbe a közeli gyógyszertárakat, szerintem nekik is lesz.
2023. jan. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!