Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek hasfájós volt a babája,...

Akinek hasfájós volt a babája, meddig volt/mitől múlt el?

Figyelt kérdés
100% anyatejes, 6 hetes baba. Mindent próbáltunk, Biogaia, Espumisan, Protexin baby restore, Co-lactase. Én minimális tejet fogyasztok, puffasztó dolgokat kerülöm. Folyton tekeri a hasát, ordít, ha kakál. A széklete normális, 3-5x naponta. De folyamatosan ölbe vágyik. Úgy érzem, nem tud olyan szabadon mozogni így, mintha le lenne téve kiságyba, vagy hintába és a fejlődését ez visszaveti. Szerintetek? Tapasztalatok hasonló babánál?

2023. jan. 22. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Sajnos segíteni nem tudok, mi is minden praktikát, diétát, készítményt kipróbáltunk. Csak az idő segített, 3,5 hónaposan múlt el. Aztán 4 hónaposan jött is az első fog. :/
2023. jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Csak az idő, és a diéta. Teljesen kiiktattam minden tejfehérjét és erősebben fűszeres ételt az étkezésemből, rá egy hónapra észrevehetően jobb lett a kicsinek is, nem tekergett összevissza. Neki is normális széklete volt, de Olyan 4 hónapos korára teljesen megszűnt a hasfajás, utána még pár hónapig tartottam a diétát, mert látványos volt, véletlenül ettem egyik délben egy harapás pizzát amiben volt tésztájában tejföl, este megint ment a tekergés.
2023. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Szélcső esetleg?
2023. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Idő. Semmi más.
2023. jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos korában volt az utolsó hasfájós rohama. Semmilyen szer nem használt. Hordozás bevált.
2023. jan. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden tejszármazékot elhagytam, akkor kezdett javulni (2hétre rá, mivel idő míg kiürül) de addigra elérte a 4hónapos kort így sose derül ki, hogy az étkezésem miatt lett jobb vagy amúgy is elmúlt volna addigra. Sokat hordoztam, mindig elaludt benne de semmilyen szer vagy más praktika nem használt.
2023. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Idő. Csak az segített.
2023. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak az idő. Hordozás sokat segített.
2023. jan. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"De folyamatosan ölbe vágyik. Úgy érzem, nem tud olyan szabadon mozogni így, mintha le lenne téve kiságyba, vagy hintába és a fejlődését ez visszaveti"


🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Ölbe vágyik, mert ott jó neki.

Sem a kiságyban, sem a hintában nem fejleszti semmi ilyen idősen.

2023. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!