Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Picibaba mellett ti hogyan...

Picibaba mellett ti hogyan tudtok enni amikor nincs segitseg?

Figyelt kérdés

En egyszeruen SEHOGY

Már fogyni is elkezdtem elég drasztikusan mert egyszeruen nincs idom es lehetosegem enni.

Keso este amikor elalszik akkor tudnek,de akkor mar nem esik jól

Este 6 utan soha se ettem már


2023. jan. 25. 10:09
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
69%
Ne haragudj, de akkor valamit nagyon elbaltázol.
2023. jan. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
3%

Sehogy!


Maga a gyerekvállalás az, ahol az ember elbaltázta.

2023. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
70%
Magamra kötöttem és állva, vagy úgy, hogy közben a lábammal hintáztattam a pihenőszékében. Az eleje jó nagy szívás, de lesz jobb, kitartást!
2023. jan. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem tudsz enni? Nem alszik a baba? Mennyi idős?
2023. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
66%
Ismerős probléma, nálam is végig üvöltött, ha enni próbáltam, őt pedig be merészeltem rakni a pihenőszékbe vagy le a szőnyegre a játékaival… azért valamennyi kaját lenyomtam így a torkomon, de nyilván nem esik olyan jól miközben sír. Volt, hogy pizzát ettem a feje fölött, miközben szopizott. Később amikor már aludt egyben fél órát, akkor ettem. Amikor már elkezdődött a hozzátáplálás, egyszerűbb lett, együtt ettünk. Persze kellett hozzá logisztika, amíg még nem tudott kanalazni, de legalább nem sírt.
2023. jan. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
86%
Mikor alszik. Pihenőszékben van,ha ébren van. Vagy a kiságyában,addig zenél neki a körforgó. Valamit mindig kitalálok. Iszisz szoptatok,kell a kalória.
2023. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Hát amíg egy szenyát összedobtam hagytam sírni ez van, enni meg már úgy is lehet hogy a kezemben van. Wcre is elmentem
2023. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Alszik délután akkor tudok enni nyugodtan,viszont az kevés ahhoz hogy ne fogyjak

Mikozbe sír en keptelen vagyok úgy enni,igy nem esik jól.

Este pedig megint ehetnek de akkor már nem esik jól

Mert én mindig úgy etkeztem általába hogy 6 után már semmit se és ehhez szoktam hozzá

2023. jan. 25. 10:46
 9/41 anonim ***** válasza:
93%
Magyarul tudnál enni, csak mindenre van kifogás.
2023. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
94%

Evvel én is szívtam, amíg be nem láttam, hogy akkor eszek, ha van rá idő, vagy pedig eszek a baba mellett akkor is, ha neki ez nem tetszik.

Én is szeretek kényelmesen, ülve enni, nyugalomban, de éheskedni nem szeretek. Pár koplalós nap után rájöttem, hogy meg lehet azért oldani.

Azt elhiszem, hogy nem esik jól úgy, hogy a babád nyávog a füledbe, de ha meg mindent abbahagysz, ami neki nem tetszik, mert sírni kezd, avval magaddal szúrsz ki legjobban.

Ezeket be kellene látni, addig szerintem ne csinálj semmit. Majd ha megunod az éhezést, eszel.

2023. jan. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!