Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szoktak "boldog babavárá...

Miért szoktak "boldog babavárást" kívánni?

Figyelt kérdés

Mindenféle lekezelés nélkül kérdezem, mert érdekel és nem értem :D.

Nekem valamiért olyan mintha Boldog Ünnepeket, Boldog Karácsonyt, szülinapot...kívánna de ez a babaváráshoz fura hatást ad nem tudom miért. Ritkán szoktam látni. Gratulálok és boldog babavárást, így szokott nézni. Maga a babavárás köztudodtan egy boldog és örömteli folyamat már aki egyértelműen akarja és ahol ezt szoktam látni kérdéseknél ott akarják is, miért kell külön kívánni ezt? :) Mégegyszer, mindenféle lekezelés nélkül érdeklődöm ha valakinek így jönne át sorry, pusztán megfigyeltem ezt és érdkelődöm. Nekem valahogy furán hat ez a mondat de nem ez életem legnagyobb gondja sem mielőtt ezt is mondaná bárki.



2023. jan. 25. 10:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert kedvesek és jót kivannak neked.

Amúgy a boldog születésnapot-nak is ennyi az értelme, mert úgyis hozzá lehet állni, hogy miért kell ilyeneket kívánni, hát úgyis tudja, hogy szülinapja van.

Vagy akár boldog karácsonyt ugyanez, kedvesség, semmi több.

2023. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Boldog babavárás alatt azt kell érteni, hogy problémamentes , nyugodt terhességet kíván a másiknak az ember. Azert ehhez nem kell zseninek lenni, hogy rájöjjünk..
2023. jan. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Köztudottanra reagàlnèk.


Nem, nem boldog a babavàràdom.

Terhesség, és aggodalommal teli.

Akkor leszek voldog, ha mindannyian egészségesek leszünk a szülés utàn.

Addig a vàrandoságommal kapcsolatban minden van-lesz, de boldogság az nincs.


Már sokat voltam kórházban és még leszek is, pedig fèlidőnél sem járok.


Nagyon várt, tervezett a vàrandóssàgom egyébként.



Szóval ezt nem kívànom senkinek, hanem boldog babavàrást, amilyen a koràbbi terhességeimkor volt nekem is.



Amíg nincs problèmàd, addig nem érted a kívánságot… de soha ne is nyerjen szàmodra értelmet🥰🥰

2023. jan. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, elnézést ha bárkit megbántottam de tényleg érdekelt.🥰
2023. jan. 25. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!