Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lehet ezt bírni? Mikor...

Meddig lehet ezt bírni? Mikor lesz jobb?

Figyelt kérdés
Kivagyok már teljesen. Éjjel-nappal a gyerekkel vagyok. Csak úgy alszik ha a cici a szájában van. Jó éjjel pár órát alszik nélküle, de ha ébred azonnal keresi. Nappal még mindig ott kell ülni (vagy feküdni tökmindegy akkor se tudok semmit csinálni, még aludni sem) amíg alszik mert végig a szájában a cici. Nem tudom kivenni mert ébred. Ma is 5ször próbáltam. Nem megy. Felébred sír. Egyszerűen semmi életem nincs. Wc-re ha megyek jön velem. Ami nem lenne baj, de közben ordít. Miért ordít ha wcre megyek? Lassan másfél éves. Elfáradtam. Azt terveztem hogy 3 éves koráig itthon leszek vele. De már a bölcsin gondolkodok mert megőrülök így. 😫
2023. jan. 29. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Ez komoly?

Másfél évesen?!


Amíg adod neki, ezt fogja csinálni. Szoktasd le, mert életed nem lesz

2023. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Arra nem gondoltál, hogy elválasztod?
2023. jan. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%

Hagy sírjon ott vagy sumogatod, vígasztalod.

Amúgy jó fej vagy oldják meg idegenek amit te elb@sztál,üvöltsön egész nap a bölcsibe, mert neked sok.

2023. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Egyrészt másfél évesen van egy szeparációs szorongás, szóval lehet hogy ez is benne van a pakliban.

Egyébként szerintem is az elválasztás lehet a megoldás, esetleg a cumi. Nagy divat mostanság a hosszan szoptatás, de nem kell ám tönkremenni bele. Van akinek kényelmes, az csinálja, de neked láthatóan nem az. Nehéz lesz az eleje, mert nagyon cicifüggő, de megéri mert később lesz életed. Ha nagyon igényli hogy a szájában legyen valami elalváshoz, adj neki cumit. Az sem annyira ördögtől való mint sokan mondják. Nem bűn megkönnyíteni az életedet.

2023. jan. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon óvatosan megkérdem, mert itt néha szétszedik az embert, hogy gondolkodtál már a cumin?
2023. jan. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Egy másfél évesnek már nem így kellene viselkedni, szerintem nagyon nem jól csinálsz vmit. Nem kell állandóan a "cicin" lógnia, hiszen már eszik rendesen, nem valószínű, hogy az éhség miatt teszi ezt, inkább megszokásból. Neked kell ezen változtatni, mert így csak magaddal szúrsz ki. Meg persze vele is, ha esetleg valóban bölcsibe kerül, neki lesz nehéz az "új rendszer".
2023. jan. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%
Akkor lesz jobb, ha leszoktatod erről. Nem a gyerek hibája, ha te egy rossz szokást alakítottál ki. Egyébként meg nincs olyan, hogy egy gyerek nem alszik el. Biztos nem lenne ébren egy hétig. Alakíts ki normális rutint az alváshoz. Sógórnőm is ott ült a 4 éves gyerek mellett esténként 1,5-2 órát minden nap, aztán a gyereket szidta miatta állandóan.
2023. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Amikor ilyet olvasok, örülök, hogy tápszeres volt a gyerekem. Borzalmas lehet így az élet kisgyerekkel.
2023. jan. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Ez az amikor valójában már nem a gyerek táplálàsáról szól a szoptatás, hanem kialakul nála a függőség és csak ez tudja megnyugtatni...Ez mennyire helyes, vagy jó? Nemcsak az anyának nehéz a gyereknek is az lesz elhagyni. Aztán majd jönnek a többi függőségek.
2023. jan. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%

Másfél évesen ez tényleg nem oké, pedig az én fiam brutál szoptatásfüggő volt. De a másfél évest már le lehet szoktatni. A mellen altatást hagyd el, mást próbálj, cumit esetleg, mesét, simogatást. Néhány nap nehezebb lesz, de meg fogja szokni.

Azért ordít és ideges, mert te is ideges vagy. Döbbenet, mennyire átveszik. Azért muszáj leszoktatni a mellen alvásról, mert akkor te jobb kedvű leszel, és ő is nyugodtabb.

2023. jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!