Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tusfürdő, öblítő?

Tusfürdő, öblítő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mikortól használtátok gyereketeknél a nem baba fürdetőt hanem gyermek tusfürdőt?


Illetve ugye sensitív mosószer-öblítőt mikor váltottátok le a ruhái mosására rendes illatosítottra?


Mikor mostátok egybe a ruháitokat az ővéivel?


2023. jan. 30. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Sensitíve öblítőz sosem használtam. Ugyan azzal mostam mint a mienket.

Elsőnek addig mostam külön, amíg nem mászott. Most a másodiknak első naptól együtt mosom.

Sőt mi több, vasalni sem vasaltam soha egyiknek sem.


Tusfürdőt nem használtunk egyikkel sem az első évben. Utána kaptak gyerekeknek valót, nem babásat.

2023. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
kb 2 hónapos volt, mikor 2-3 bodyja belekerült a mosógépbe a mi ruháink mellé. Utána mikor azokat adtam rá megint és nem volt semmi, ami arra utalt volna, hogy érzékeny lennebrá, utána már nem válogattam annyira külön. Persze a rettenet koszos ruhákkal nem mostam egybe, de pl a pólót, ami öszvissz 2x volt rajtam, amíg elmentem boltba vagy az oviba a nagytesóért simán mostam a babaruhákkal együtt.
2023. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Nekem annyira bejött a sensitive öblítő illata, hogy a mienket cseréltem le arra😅

Kb.fél éves koráig mi az orvos által felírt gyógyszertári fürdetőt használtuk, aztán a Gabi édes álom fürdetőjét, most 10 hónapos.

2023. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Ariel kapszulaval mosoknoblito nelkul,egyutt szuletese ota a minruhainkal.
2023. jan. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi már baba előtt is ilyen mindenmentes öko cuccokat használtunk, mert férjem ekcémás, és alig visel el valamit a bőre. Ő veszi pont emiatt, semmi illatuk nincs. Mindig is együtt mostunk minden ruhát (irodai dolgozók vagyunk, nem lesz olajos vagy extra koszos egyikünk ruhája se).

Nem fogunk később se váltani, pont emiatt.

2023. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Mi is mindentmentes dolgokat használunk az 5-öshöz hasonlóan, és igazàból nem is értem, hogy megy ez másoknál, amikor megszületik a baba, vigyázni kell rá, aztán X hónaptól kezdve már nem baj, ha mindenféle allergén anyag meg kemikália éri? Onnantól nem fontos, hogy kevesebb legyen a vegyszer?


A logikát nem értem benne, magamra sem teszek-kenek minden sz*rt, amit a boltban adnak, a férjemre se, a gyerekemre sem. Szóval nem "váltottunk" semmit rosszabbra, hanem már eleve nem is használtuk őket.

2023. jan. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6# kicsit azert tulzol. Azert mert illatosabb oblitore valtanek nem mergezem a gyereket. En evek ota sensitiv tusfurdot,oblitot mososzert hasznaltam mar gyerek elott is, nem sminkelek nem hasznalok semmi fele kemikaliat amit nem muszaj. De unom, hogy nincs illata a ruhaknak es egyszeruen csak kivancsi voltam hogy mikortol valtottak masok mert en szeretnek😅
2023. jan. 30. 22:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Ajánlom öblítő helyett az ecetet, és mellé mosóparfümöt (mi Ahimsa Tavaszi szellőt használunk), így illatosak lesznek a ruhák mindenmentes mosószerrel is. Csatlakozom az 5-6-hoz, mi is környezettudatosan mosunk/mosakodunk. Amíg kicsi volt, a Rossmann Babydream sensitive fürdetőjét használtam, de 1,5 éves kora óta az olívaolajas Manna szappant használja a lányom. Lassan 2 éves, de külön mosom a ruháit még mindig, pusztán amiatt, mert külön szennyese van, jobban tudom követni, mennyi ruhája koszos/tiszta.
2023. jan. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lenor babás öblítőt használok/tam,mosószerrel nem foglalkoztam ugyanazzal mostam.én majdnem 1.5 éves koráug külön mostam általában összegyűlt neki egy olyan adag..

Nekem kicsit fura lenne az énmeg az apja fehérneműivel,meg ruháival mosni..ránk azért több piszok ragad..

Tusfürdőt kb 5 6 hónapos korától az a krémes izét ugy nem szerettem

2023. jan. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!