Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Masztizik" a lányom vagy nem...

"Masztizik" a lányom vagy nem tudom mi ez. Nektek csinált ilyet a gyereketek? Mit csináltatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

16 hós a kislányom és mostanában volt, hogy azon kaptam, hogy ráül a földön egy plüssjátékára vagy visszafelé a kisszékre úgy, hogy a lába közé kapja az egyik támlát és így előre-hátra dörzsöli az ölét miközben nyögdécsel.


Ilyenkor állítsam el, vagy tereljem el róla a figyelmét? Nálatok csinált valami hasonlót a gyerek?



2023. febr. 1. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális. Nem tudják még mi ez, csak jó érzés. Nem szabad megszégyeníteni, vagy azt mondani hogy fúj ez rossz dolog. Azt kell neki megtanítani, hogy ezt csak a saját szobájában csinálhatja egyedül, mások előtt nem.
2023. febr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Normális és hagyni kell neki, felfedezte, hogy a dörzsölés kellemes érzést vált ki. Az is lehet, hogy érzi, hogy mindjárt pisilni fog és az ingerli.


Nekem fiam van és durvábbat is csinált nemrég: 2 éves és reggel pelenkáztam, ahogy kibontottam, láttam, hogy nagyon állt a kis fütyije, így visszahajtottam a pelenkát és rátartottam a tenyeremmel, mert ebből nagy pisilés szokott lenni. Erre vigyorogva elkezdte felfelé lökdösni a csípőjét, mintha kefélne :O


Aztán nyögött egyet, sóhajtott, és telepisilte a pelust. Miután végzett már elernyedt a fütykös.

2023. febr. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Csinálta az én lányom is, normális dolog. Neki ez nem szexuális tevékenység, mert azt se tudja mi az a szex, csak érzi, hogy a nemi szerve érzékenyebb, mint a többi. A 16 honaposnak feleslegesen mondod, hogy menjen be a szobájába, én ezt 5 évesen mondtam neki.
2023. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Egyes, tökéletes a válaszod, csak a gyerek korát nem olvastad el.

Kérdező, szerintem ne vedd észre.

2023. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha gyakran csinálja azért próbáld elterelni, mert rá kattan hat bölcsibe volt olyan aki egész nap mindenen is dolgozott
2023. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Olyat hallottam már, hogy “ingerlik” magukat mert jól esik, de olyat nem, hogy szó szerint nyögdécselnek is. Egyébként én a helyedben elhúznám onnan, nem szólnék, nem szidnám meg de kizökkenteném.
2023. febr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
6 ha tudnád a bölcsiben jó p@r gyerek megfordul, volt aki közel 3 órán keresztül dolgozott alv@sidőbe,és nyögnek is jó páran, úgy altatják el magukat.
2023. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azta utolsó, nekem ez tényleg teljesen új infó. Persze értem én, hogy ez fontos, nem szabad megszidni, de nem biztos, hogy “maszturbálva” nyögdécselve szeretném látni a gyerekemet órákon át :D
2023. febr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!