Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtátok héjjal a...

Mikortól adtátok héjjal a gyümölcsöket babátoknak? Szőlőt, almát, körtét, szilvát?

Figyelt kérdés
Kiwit maggal, mandarint, narancsot hártyával és hasonlók? Nagyon köszönöm
2010. okt. 4. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 honapos az almat es a kortet mar nem hamozom neki. Turmix geppel szoktam neki osszetorni nagyobb darabokra es ugy keverem el egy kis muzlivel vagy kekszel. Szoktam neki alma cikket vagy korte cikket is adni a kezebe, hogy szopogassa annak sem huzom le a hejat csak a belselyebol szoktam kivagni a maghazat. A szilvanak sem szoktam lehuzni a hejat de ezt meg nem adtam a kezebe hanem ezt is turmixolom neki es szinten kekszel, muzlivel vagy zabpehelyel keverem. A narancsot hartyastol adom. Odaadom neki a cikket es azt szopogatja, meg nem volt gond. Erdekes mert a hartya igy is megmarad, olyan mintha kiszopogatna a belselyet a hartyat meg elveszem tolle utanna de van, hogy abbol is hianyoznak darabok igy gondolom megeszi gond nelkul. Szollot meg kiwit meg nem probaltam.
2010. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!