Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A humana tápszert kezdtük el...

Irén24 kérdése:

A humana tápszert kezdtük el inni az megfogja a kicsik hasát? Igaz hogy a milupa milumilröl le veték a tb támogatást? Melyik tápszer nem fogja meg a kicsik hasát?

Figyelt kérdés
most igazán nem tudom hogy a tápszer vagy a leves fogta volna meg a hasát de már 3 napja nincs rendesen széklet a milupa milumiltöl rendesen volt napi3 is ,a milupábol van ojan tápszer amiröl nem vették le a támogatást?
2011. júl. 2. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz mi HA-s Milupát iszunk, de ezen van támogatás.
2011. júl. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mióta nincs támogatás a milupa tápszerre?
2011. júl. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi milumil startot eszünk, ezen fél éves korig van támogatás, így egy 900 grammos doboz 965 ft.

Betöltöttük a fél évet, így a doktornőnk, most Humana Easyfit (vagy Actifit, még nem tudom)tápit írt fel.Ez bukós babáknak van és 630 ft egy doboz.600 gramm.Ezen van támogatás, mert speciálisan refluxos babáknak van.(Igaz az én lányomra egyáltalán nem jellemző a bukás.)

Én úgy tudom, hogy egyébként minden normál tápira fél éves korig van támogatás.

2011. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok, az én kisfiam 17 hós és még receptre kapjuk a tápszert. Azt mondta a doki, amíg elfogadja a kisfiam, addig írja fel.
2011. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Irigylem a dokidat!Az én kislányom Milumil AR-t kap és már 8 hónaposan alig akarta megírni neki a doki(Holott egy éves korig köteles lenne)

Hogy a kérdésre is válaszoljak.Ezen van támogatás,viszont fogja a hasát a picinek amig hozzá nem szokik.

2011. júl. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!