Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos a babánk és tudjuk,...

Saiyan86 kérdése:

2 hónapos a babánk és tudjuk, hogy tv-t nem ajánlatos néznie, de akkor mi sose nézzünk semmit? 😏 Ha a baba nem látja csak a hangját hallja és persze nem üvöltve és nem dirr-durr akciófilm megy hanem lightos műsorok az okozhat gondot?

Figyelt kérdés

2023. febr. 4. 07:57
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
55 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
69%
Pontosan így vagyunk mi is. 3 honapos a kicsi, 2,5 éves a nagy. Hát megy a tv sajnos sokat mert totál egyedul vagyok hétköznap itthon es meg is őrülnék ha csend lenne folyton. Van mikor csak zenét hallgatok a tv-n akkor a szobaba kapcsolom be és a nappaliba vagyunk.
2023. febr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
54%
Nem is látja szegény a zévét valamint ha hozzászokik ehhez a hanghoz is akkor nemkell később lábujjhegyen mennetek.nálunk az elején hangosan szólt hogy hozzászokjon a zúgáshoz hangosbeszédhez
2023. febr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
30%
Nem nézünk TV-t, így nincs ilyen gond. Boldogabbak is vagyunk, hogy folyik a szenny.
2023. febr. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
53%

Egy szoba garzonban éltek, hogy ez probléma?

Egyébként remek fülesek vannak, így nem kell lehalkítva tévézni.

Viszont a villódzó fény akkor is zavarharja a mélyalvast, ha közvetlenül nem nézi. Szépen at kell fáradni egy másik szobába.

Ennyit meg lehetne tenni a gyerekért.

2023. febr. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
38%

Miért akartok a gyerekkel tévézni?

Olyan nehéz csak este, fektetés után nézni?

2023. febr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
45%

3-as vagyok.


* _nem_ folyik a szenny.

2023. febr. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
62%

Bár nekünk nincs tv-nk, ha lenne, sem a gyerek előtt nézném. Bizonyítottan káros. Attól, hogy vannak, akik ezt figyelmen kívül hagyják, attól még az.

Időnként mi is nézünk filmet este, mikor a gyerekek alszanak, szerintem ez a legtöbb embernél kivitelezhető. Lehet keresni olyan háttérzajforrást is, ami nem káros egy babára. Lehet hallgatni zenét, hangoskönyvet, legalább azoknak értelme is van, vagy esetleg rádiót.

2023. febr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
42%
Vannak jászószőnyegek, amire le lehet fektetni és nézheti a rajta lógokat, vagy vegyél egy rugós hintát, annak is van ilyen része, illetve azt oda tudod rakni, ahol te vagy. Én nem ellenzem a TV-t, de egész nap nem tenném elé, mert egyébként sen sokat lát belőle.
2023. febr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
41%
Gondolom akkor néztek ilyen jellegű műsorokat, amikor a kicsi már alszik és nem túl hangosan. De én mindenképpen másik szobában altatnám, nem ott, ahol a tévé van.
2023. febr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
76%

"Boldogabbak is vagyunk, hogy folyik a szenny."


Mondjuk ezt nem értem, komolyan. Nálunk megy néha a TV akkor is, ha ott a gyerek, szeretjük a dokumentumfilmeket. Én mondjuk főzök, apja játszik vele a

nappaliban.


Nen csak Tv2-t lehet nézni.

2023. febr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!