Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » árthat a mozi a babának?...

árthat a mozi a babának? Föleg ha olyan irto hangos akciofilmre ültünk be?

Figyelt kérdés
nekem irto hangos volt már...
2009. jún. 15. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy baj lenne belőle. Bár egyszer én is próbálkoztam, ha jól emlékszem úgy 7-8 hónapos terhes lehettem, de negyed óra után ki kellett jönnöm, mert úgy elkezdett rugdosni a baba. Nem tetszett neki...
2009. jún. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

Sztem nem! Én 7 hónapos terhesen néztem meg a "Pokoli torony" című filmet(1979).A lányom imádja a horrort, persze nem azt mondomhogy a film miatt.

Egyébként biztosan érzékeli a hangosabb hangokat,de nagyon jó, védett helyen van.Majd ha megszülsz, meg kell szoknia a zajokat,fogtok tv-ét nézni,szól majd a zene.

Ez persze az én véleményem,lehet,hogy másnak nem.

2009. jún. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

én 24 hetesen voltam moziban, és meg sem állt a babám. éreztem, hogy nem jó neki ez a hangzavar. azért az otthoni Tv, zene nem ennyire hangos lesz.

de baja nem lett tőle :)

2009. jún. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!