Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem lesz baja egy kis husitól?...

Nem lesz baja egy kis husitól? Vida Ágnes sorai közt olvastam, hogy amint már egyféle gyümit eszik adjunk hust is. Hát én adtam 2 szer 1 teáskanál csirkehusit. A védőnő mée letolt hogy az majd csak később kell.

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Mekkora a baba?
2010. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

egy honappal az elsö ételek bevezetése után lehet...(kb)

tápszereseknél pl. már 5 hos kortol irják.

2010. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4 hótól lehet gyümi, 5 hótól zöldség, 6 hótól husi. Hozzá kell szoktatni az emésztőrendszert a szilárd táplálékhoz. A hús még nem tudja feldolgozni, hasznosítani. Nem lesz baja tőle, de majd csak később adj neki. 6 hó körül. Na már ha 4 hósan kezdted a hozzátáplálást.
2010. okt. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is 6 hónaposan kezdtem adni. Szerintem ne nagyon olvass Vida Ágit...sok tanácsa használhatatlan, sőt káros! És ezt nem egyedül én gondolom így, volt már szó róla ezen az oldalon is többször.
2010. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Féléves a babám és egy hónapja kezdtem hozzátáplálni,gondolom akkor csak átment rajta de hasznosítani még nem igen tudta!?

Köszönöm a tanácsot a Vida Ágnessel kapcsolatban!

2010. okt. 5. 10:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Én viszont nem így gondolom.

Vida Ágnessel teljesen meg vagyok elégedve, és ezt is sokszor lehetett már itt olvasni. Én a babaszakácskönyvéből főzök, jók a receptjei, és betartom a mit ehet és mit nem dolgait, nem beszélve arról, hogy az álomba ringató praktikák könyve oldotta meg az alvásproblémánkat. Csak ajánlom!

Fél évesen adhatsz neki pici húsit, de ne mindennap. 7 hósan már ehet mindennap húsit, 8 hótól meg heti egy csirkemáj. Ha ezek szerint te is olvasod Vidát, akkor ezt a babaszakácskönyvébe (neten ingyen letölthető) megtalálod. Rendszeresen 7 hótól kaphat húsit.

2010. okt. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot.
2010. okt. 5. 11:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Elég gáz ha a gyereknek főz vki azt is csak szakácskönyvvel tudja megtenni.

Nekem jó a fantáziám és finomakat készitek a kisfiamnak:) Ez is csak egy biznisz.

2010. okt. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kabd be 11:26-os.

Nekem is van fantáziám, abból csak ellesek tippeket.

Örülök, hogy ennyire okos vagy, és itt osztogatod az észt, biztos a fiadat is így neveled.

Én a kérdezőnek válaszoltam, és ha elolvastad volna jobban, akkor láthattad, hogy ez ingyenesen letölthető a netről, meg a könyve is. milyen bizniszről is beszélsz? egy fillért nem fizettem eddig neki.:) de te olyan okos vagy, majd biztos egy is JÓL megmagyarázod!

és nyugodtam írj vissza, elolvasni nem fogom már.

amúgy szép napot!

2010. okt. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!