Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyéves babámnak mitől lehet...

Egyéves babámnak mitől lehet foltszerű kiütés a pelenka alatt a combhajlatnál?

Figyelt kérdés

Egy kicsit dudoros jellegű és fürdésnél pirosasabb lesz a melegtől.Ezt csalánkiütésnek nevezik?

Gondoltam ételre, mert a múltkor is előjött.Felírtam mit evett akkor előtte.Most is átgondoltam, és összehasonlítottam a múltkorival.Nem ette ugyanazt.

Lehet esetleg a pelustól?Kamillás Pamperst vettem neki.Nem mindig ezt a fajtát adom rá, mert újabban nem jön be.

Adtam a babónak tegnap is Calcimuscot, meg ma is.Ma erősebben látszott a kiütés, mint tegnap.


2010. okt. 4. 21:19
 1/9 anonim válasza:

Nekem már nagy a babám, 19 éves :-)

Nem gondoltál még arra, hogy az illatanyag is allergizálhatja?

Igaz, kammilla, de sosem lehet tudni.

Vagy a mosószer?

Az jó,ha irod...

Ha váltassz, mondjuk pelust, egy-két napig mást használj, hátha ki tudod szűrni.

Babafürdetőt is válthatsz, ha ezek nem jönnek be, próbára.

Gyógyszertárba kapsz illatmentes babafürdetőt

Remélem sikerül kideriteni.

2010. okt. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha allergia lenne, arra jó lenne a Calcimuscot. Nálunk az ekcémának voltak ilyen jelei, rá egy hétre már inkább hámlónak, majd száraznak tűnt. Meleg vízre mindíg látványosabb volt. Azóta mindenből csak speciálisat használhatunk. Dokinak mutasd meg, biztosan másnak diagnózisnak is van hasonló tünete.
2010. okt. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Fürdetőből, testáplóból csak a gyógyszertárit használom neki már csecsemő kora óta.Mosószert, öblítőt nem váltottam.Mind bababarát.

Akkor elhagyjuk ezt a pelust pár napig.

2010. okt. 4. 21:30
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, dokinak szerdán megmutatom ha nem múlik.
2010. okt. 4. 21:32
 5/9 anonim válasza:

Első vagyok


Ezek amiket leirtam, kiválthatnak ekcémás tüneteket, igazad van, viszont az ekcéma is valamilyen szinten allergia valamire.

Az én fiamnak az uszoda klóros vizére lett hólyagos a bőre.

Jó kis szteroidos krémet kaptunk rá 100 éve. Igaz, használt.

Orvosnak nem ártana azért látni, az lemaradt nálam.

2010. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Volt/van allergiája a babámnak kétféle dologra, de ilyen formában még nem jött ki egyik sem.Nem hiszem el, hogy már megint kifogtunk valamit.
2010. okt. 4. 21:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazad van, de mégsem jó rá. Nekünk a gyógyszrtási babafürdető, és a napraforgó olaj volt az első kiváltó okok egyik, majd jött a popsitörlő..stb.

[link]

Ha van otthon sudocrem kend be vele, ha az, amiről itt írkálunk, nem használ neki, ha nem, mert gomba, gyulladás, pelenka kiütés, akkor jobb lesz. Csak ezért ne vegyél..

2010. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

gyógyszertárit akartam írni

bocs

2010. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van Sudo itthon.Reggel bekenem.Köszönöm a tanácsot!
2010. okt. 4. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!