Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez most pelenka kiütés vajon?

Bogyo110 kérdése:

Ez most pelenka kiütés vajon?

Figyelt kérdés

7 hónapos kislányomon ma elöször a derekán majd a popsiján most este peddig a nuniján is észre vettem apró piros pöttyöket !nemtudom hogy ez pelenka kiütés e vagy mi lehet mert még nem voltak rajta pöttyök !De hasonló

pöttyök vannak itt ott a testén pociján egy kettö az alkarján .Mivel kenjem be ezeket a pöttyöket?És mitöl lehet?


2011. aug. 30. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!ez szerintem a meleg kiütés lesz.semmivel nem kell kenni.sokat levegőzzön a bőre,ne fedje ruha otthon ilyen melegben.először ijesztő,de hozzászoksz,sokszor lesz még ilyen,de ártalmatlan.pelust is vedd le időnként,ott is szellőzzön.
2011. aug. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem is melegkiütés. Naponta többször fürdesd, és hintőporozd pöttyös részeket.

Meztelenkedés segít. Max egy trikót adj rá, meg kisbugyit. Tegyél alá törölközőt, hogy ne pisiljen össze mindent.

2011. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem csak azon a részen van, amit a pelenka takar, akkor más lehet. Szerintem mutasd meg orvosnak.
2011. aug. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!