Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tudok tenni a pelenka...

Mit tudok tenni a pelenka kiütés ellen?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hetes a kisfiam,és nagyon érzékeny a bőre,sajnos nem csak a popsijánál,de ott szinte mindig piros.Nem is tudok popsitörlöket használni,csak gyógyteába(kamilla,vadárvácska) áztatott olajos vattával törölgetem őt.Már szinte minden popsikrémet kipróbáltam.Van még valami ötlete valakinek,hogy mit tehetnék?
2011. márc. 4. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a gyerekorvos ezt írta fel anno: Ung. antiphlogisticum pro. infante.


Tégelyben adják, patikai keverék. Gyorsan hatott és azóta nagyon szép a baba popsija. Huggies Aloe-s popsitörlőt használok mellé, nem a legolcsóbb, de nekem bevált.

2011. márc. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az öblitö elhagyása után magától megszünt. Sok gyerek érzékeny rá.
2011. márc. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
sudocream-et próbáltad már?
2011. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen,a sudokrémet is próbáltam már,de sajnos nem igazán segített.Most a Naturland-os ungventum infantum-ot kezdtem el használni,ezt a gyerekorvos írta ki.

2011. márc. 4. 19:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ne használj popsitörlöt,sima tiszta vizzel mosd a fenekét és utanna olivaolajjal kend be. Nekem ez nagyon bejött. Igaz nehéz volt az elején ráállni hogy minden alkalommal vízet hozzak be a babaszobába de a lányom kedvéért mindent. A testét is olivával kenem és szuper a böre!!
2011. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Neogranormont, nekem mindig bejött ilyen típusú problémára.
2012. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!