Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez pelenka kiütés? Mit csinálj...

Ez pelenka kiütés? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Kislányom nunusán piros dudorok vannak.A feneke meg érdesen piros.Olyan,mintha fel lenne neki karcolva.De már másfél hete.A gyógyszertári krémet leváltottuk Bepanthenre,aztán Sudocrémre,de nem használnak!Orvos,védőnő csak hümmög!Mit csináljak vele?Hogyan múlasszam el neki,hogy ne fájjon a Csodacsöppömnek?Mivel kenjem?
2011. máj. 10. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Mesztelenítsd le naponta többször minimum egy fél órara.

nekem 7 hós de eljátszik simán a pelenkázón. ott meztelenre vetköztetem és kb fél órát eljátszunk (persze egy pillanatra sem hagyom ott). így jobban tud mozogni, ezért csináljuk.

2011. máj. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi.Próbálom többször szabadon hagyni a kis popsiját,de akkor is egyre csúnyább szegénykémnek :(
2011. máj. 10. 20:37
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem mutasd meg másik orvosnak,vagy bőrgyógyásznak
2011. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia!Ugyan ez van nálunk is pár hónapja,ki is sebesedik,van hogy vérzik is neki.Se a bőrgyógyász,se a gyerekorvos nem tud mit kezednei vele,a fogzás miatti,savanyú kaki kicsipi egy pillanat alatt.Én aloe vera sprayvel fújom,és gyógyszertári azt hiszem cinkes krémmel kenegetem.De csak akkor javul,ha kijön a fogacska,majd kezdődik előről.:-((((Nekünk a sudo,ilyesmi krémek nem használtak.Még valami,a genciália lila szinü ecsetelő is jó rá.
2011. máj. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez történt,igaz csak a fenekénél.Én minden pelenkacserénél vizes vattával töröltem neki át,erre az időszakra még babafürdetőt sem használtam a fürdővizébe és Bepanthennel kentem a popsiját,nagyon vékonyan és kb.3 nap alatt mintha nyoma sem lett volna.Ja és ahogy írták,legyen minnél többet szabadon a kiütéses rész.
2011. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi nektek is!

Az a baj,hogy nálunk nem lehet a fogaktól,merthogy még csak 6 hetes a kincsem!

2011. máj. 10. 21:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hogy válts pelenkát,lehet amiatt van.Milyet használsz?
2011. máj. 11. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak, mert csak ő tud biztosat mondani.
2011. máj. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Már a harmadik fajta pelusnál,és a harmadik fajta törlőkendőnél járunk.. :(

Orvos meg látta,de nem mond rá semmit!

2011. máj. 11. 16:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát az orvos meg a védőnő biztos nagyon szemérmes, amúgy szerintem ha komoly baj lenne, arra reagáltak volna. Szerintem kenj rá Neogranormont - nekünk ez minden ilyen problémát megoldott és várj egy pár napot.
2012. nov. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!