Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székrekedés, mit tegyek?

Székrekedés, mit tegyek?

Figyelt kérdés

9 hónapos kisfiamnak székrekedése van. Kínlódik szegény de egyszerűen nem tudja kinyomni, fáj is neki mert sír. Adtam neki glicerines kúpot most 2 órája de semmi, kemény a hasa is. Espumisant is kapott, szilvás bébiételt reggelire. Tornásztattam, masszíroztam. Nem tudom már mit tegyek, ez a harmadik nap, hogy kínlódik, minden nap kijön egy kevés, kemény de nem bogyós.

Tudtok adni valami hasznos tanácsot? Mit próbáljak még? Zöldségek közül mit ehet? Sütőtököt sehol nem találok.


2023. febr. 13. 07:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Ilyenkor már mindegy mit adsz neki enni, az csak a megelőzés miatt jó. Vegyél laxacleant, glicerines folyadék, sokkal kíméletesebb, mint a kúp és azonnal hat. Neki elég a fele adag.
2023. febr. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha már beindult a dolog utána adj neki naponta laevokac szirupot,az székletlazító.
2023. febr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Most sikerult neki 3 kemény bogyót kinyomni, sírt szegény, elküldtem a férjem vegyen valamit a gyógyszertárból ami kicsit meghajtsa. Pedig nem szerettem volna, de mostmár muszáj lesz. Közben adtam neki narancslevet, hátha.
2023. febr. 13. 09:19
 4/17 anonim ***** válasza:
Napi egy teáskanál hidegen sajtolt lenmagolaj. Nekünk ez és napi 5 ml laevolac szirup segített.
2023. febr. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Gyors hatás Lexaclean...azonnal hat

Utána Laevolac szirup naponta

És minden főzelékbe OLIVAOLAJ, egy jó teáskanálnyi

Ugyanigy voltunk a 9 hónapos kislányommal.

Mióta adom az olajat tökéletes minden


Szilva, sütőtök, barack hajt

Ami fog a répa, krumpli

Ezeket kerüld

2023. febr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Azt mondták ilyen kicsi babának nem tudnak mit adni 🤦🏼‍♀️ glicerines kúpot és teát kaptunk. Olivaolajat minden főzelékbe teszek, nem segít sajnos.

A laevolac szirupot mennyit kell használni, hogy hatásos legyen?

2023. febr. 13. 11:25
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A Lexacleant nem adták oda?

Menjetek más gyógyszertárba.

Ez azonnali hatás!


5 ml a laevolacból,de ez nem azonnal hat

2023. febr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A laevolacnak napok kellenek... Nekünk gyerekorvos javasolta a laxacleant, nyugodtan adhatod neki! Egybol megkönnyebbülne tőle! Így csak szenvedni fog még napokig. Valószínű azért nem adtak, mert az van rairva h 6 éves kortól adható, de ugyanaz a hatóanyaga, mint a kupnak, és kaphatjak nyugodtan elobb is, mi 8 hónaposan kezdtük, a mai napig (2 éves múlt), ha ilyen SOS helyzet van, nem kiserletezgetek vagy várok, hanem adok neki egy felet és azonnal megkönnyebbül, puhitja a szekletet is, és sikositja a vegbelet, könnyebben kinyomja, nem kell erolkodni vagy szenvednie.
2023. febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már semmi nem segít neki, amit szájon át adsz be, mert a vegbélben van egy nagy székletgumó, ami nem fog feloldodni a narancsletol, vagy teatol, az csak a következő kaki miatt jó, de előbb ezt onnet el kell tüntetni
2023. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

5.7.vagyok

Nekünk is igy volt, és ugy képzeljétek el, hogy be volt szürkülve a kaki eleje


A lexaclean gyors hatású, olyan gyors,hogy beadod neki,a pelus öntapadóját már nem tudod rárakni a pelusra,mert már kint lesz a kaki

2023. febr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!