Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok a Vincent nevrol?

Mit gondoltok a Vincent nevrol?

Figyelt kérdés
Kulfoldon elunk, de sok idot toltunk Magyarorszagon is, illetve a csalad, nagyszulok mind ott elnek. Hamarosan szuletik az elso kisfiunk, nekem a Vince nev tetszett, de elgondolkoztam a Vincenten, mert az megis nemzetkozibb. Oviba, iskolaba jarni itt fog a gyerek, ezert is hajlok egy itteni nev fele. Nem tudom, otthon mennyire gyakori a Vincent, mennyire csufolhato stb. Ti mit gondoltok rola?
2023. febr. 13. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Nekem nagyon tetszik, főleg a becézése, a Vini. Csak senki ne c-vel mondja ki, mert attól ráz a hideg. :D
2023. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Nekem például a Vince nagyon nem tetszik. A Vincent egy fokkal jobb, arról kevésbé lehet asszociálni a pince szóra. Ha angolosan ejtik ki, még szebb.
2023. febr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itthon nem gyakori, elég ritka. A vezetéknév külföldi? Mert ha nem akkor valószínű itthon c-vel fogják ejteni sokan, mert itt úgy engedélyeznek neveket. Persze ejtheted máshogy csak nem biztos hogy mindenki azonnal tudni fogja hogy úgy kell.

A Vini aranyos becenév.

2023. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%

Magyarországon mindenki c-vel fogja ejteni. Beleértve a nagyszülőket is.

A Vince sokkal kézenfekvőbb lenne.

Csak a magyaroknak van ez a becsípődése, hogy ha kint élnek, akkor kinti név kell. Az indiai, pakisztáni, arab, lengyel stb. embereknek mind természetes, hogy saját anyanyelvük szerinti nevet adnak a gyereknek.

2023. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4#!

Szó szerint!

Magyar gyereknek magyar nevet.

👍👍👍

nov. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!