Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen érzés volt először...

Milyen érzés volt először apának lenni? Az új kapcsolatodból született gyereknél is ugyanezt érezted mint először vagy már más volt?

Figyelt kérdés

2023. febr. 14. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
A többedik babánál nyilván te sem fogod ugyanazt az újdonságot érezni, mint az elsőnél, hiszen már van tapasztalatod. De ez nem a szeretet milyenségét jelzi, söt igazából nem értem, miért izgulsz, az elvált apukák mindig az új gyereküket szokták jobban szeretni, mert velük vannak napi kapcsolatban, az első gyereküket "elfelejtik" idővel
2023. febr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Én is nőként válaszolok a férjem és a magam nevében. Abban igaza van az első válaszolónak, hogy amikor az embernek először születik gyermeke az olyan élmény, olyan érzés, amit egyszer lehet átélni. Emlékszem, amikor először láttam meg a pozitív tesztet, elmondhatatlan erős érzelmek jöttek fel bennem, zokogtam, napokig nem tudtam másra gondolni, stb... A másodiknál már csak mosolyogtam magamban, hogy végre sikerült. A férjemnek van 2 gyermeke az előző házasságából is, nem felejtette el őket, itt élnek velünk. Nagyon boldog volt, amikor megfogantak, majd megszülettek a gyerekeink, de biztos , hogy soha senki még egyszer nem fogja azt érezni, mint elsőre. Ennek szerencsére semmi köze a szeretethez, mindet egyformán szereti, szeretjük (mind annyira más, hogy teljesen másképp kell szeretni, ezért összemérhetetlen).
2023. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, miért pontoztátok le az elsőt, igazat szólt. Válás után az apucik úgy elfelejtik az előző házasságból született gyereket, mintha sosem lett volna. Csinálnak új almot és megjátsszák a csodás apucit. Csak nehogy aztán azok az utódok is koppanjanak.
2023. febr. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a második vagyok, és igazat mondtam, saját tapasztalatot. Az miért lett lepontozva, hogy nálunk éppen az anyuci felejtette el a gyerekeit, mintha soha nem lettek volna? Nem értem, hogy miért kell általánosítani, ráadásul nem az volt a kérdés, hogy mikor hanyagolják el a férdiak a gyerekeiket.
2023. febr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!