Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen kapott a babád...

Mennyi idősen kapott a babád rendes bokafogó cipőt??

Figyelt kérdés

Kislányom 13hónapos mégcsak kapaszkodva jár de már vagy 5hónapja illetve pár lépést tesz magától. D.D stepp márkát szeretnék neki venni na de mikortól vegyek neki? Mikortól fontos és mennyit legyen a lábán? Lakásba is vagy csak kint?

Illetve még az a kérdésem lenne, hogy látam a dd stepp márkan belül is több fajta van és nem tudom a külömbséget melyik lenne jó neki mert a gyerekorvos azt mondta, hogy ha elkezd járni magától akkor vigyük ortopédushoz és ő mondja meg milyen cipő kell. Akkor magyarán várjam meg amig magától jár addig ne is vegyek neki cipőt orvosi vélemény nélkül?



2023. febr. 19. 21:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
D.D stepp márkán belül ezek a cipő kategoriák : Első lépés cipő, barefoot bokacipő, barefoot bokacipő és sima bokacipő közt mi a külömbség és melyik a jobb?
2023. febr. 19. 21:16
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell neki venni, ha odakint is jár. 13 hónapossal már nyugodtan lehet gyakorolni odakint. D.D. step barefoot cipőt ajánlom. A talpa nagyon rugalmas, olyan érzést kelt mintha mezítláb lenne és ez nagyban megsegíti a járástanulást.
2023. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem megy önállóan, kapaszkodás nélkül, addig felesleges. Ha már önállóan megy, akkor vegyél kintre, én a D. D. Step barefoot cipőit szoktam, és csak kintre, bentre nem.


Mondjuk mi kertesben lakunk, nyáron jó időben sokat mezítlábaztattam odakint a füvön, buckákon.

2023. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Még annyi kérdésem lenne, hogy bölcsis lesz a leányzó oda szandált vegyek vagy lehet az is ilyen barefoot cipő? És nyáron a bokafogó szandál is egészséges a talpának vagy akkor is inkább cipő?
2023. febr. 19. 21:19
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Akkor kell cipő ha kint is jár. Bölcsibe bokát tartó szandál kell.
2023. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
1 hónap önálló, stabil járás után, ahogy kell.
2023. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Minél többet legyen mezítláb, az fontos.
2023. febr. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm 😊
2023. febr. 19. 22:00
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
A barefoot lényege pont az, hogy nem fogja a bokát. ;)
2023. febr. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%
Nálunk cigányoknal mezítláb szaladgalt
2023. febr. 20. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!