Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos kislányom már 2-3...

13 hónapos kislányom már 2-3 hete mindennap reggeltől estig csak nyüszög, ehe ehe, eee eehehe, mi baja lehet? Más babája is csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Azelőtt nagyon nyugodt baba volt. Tudom, hogy jön a foga és előfordul hogy felsír, de úgy érzem ez az ehe ehe nem amiatt van... úgy tűnik minden indok nélkül csinálja, miközben meg rengeteget játszunk vele én is és apukája is, sokat nevetünk, szeretgetjük, hordozom is, nem értem miért csinálja ezt... annyira idegtépő már :(
2010. okt. 5. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, minden babának van ilyen korszaka.Nem tudja lekötni magát, unatkozik.
2010. okt. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dehát rengeteget játszunk vele és társaságba is szotunk járni...
2010. okt. 5. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik, unja veletek is mindig ugyan szt a játèkot! Járhatok minden nap játszótérre, vagy ha esik jàtszóház!
2010. okt. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálunk is detto ugyan ez van!most 13,5hónapos a babám és egész nap nyüszög!elneveztük párommal a kicsajt nyüsz-nyüsznek!
2010. okt. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!