Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyünk karácsonyra a...

Mit vegyünk karácsonyra a fiamnak? Majdnem 1 éves lesz, jan.2án 1 éves, és szülinapra? Karácsonyfát lehet neki? nem fogja felboritani stb?

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:

miért borítaná fel??persze nem kell hagyni, hogy játsszon vele...

amúgy meg szerintem te tudod a legjobban mire van szüksége a fiadnak...

2010. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A karácsonyfa nem karácsonyi ajándék, hanem a karácsony velejárója...

Lányom nyári volt, így sokat nem segít a medence, tricikli és napszemüveg, amit ő kapott...

De lehet hintaszék, hintaló, könyv...

2010. okt. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szánkó, sátor


első: ha nem tudsz értelmesen válaszolni, ne válaszolj. tippeket vár, nyilván ő tudja a legjobban mire van szüksége a gyerekének.


biztos nem úgy értette, hogy karácsonyfát ad neki karácsonyra, hanem úgy, hogy lehet-e karácsonyfa egy mászó-lépegető babánál a házban.


nálunk is 11 hós lesz karácsonykor a lányom, nálunk lesz karácsonyfa, de még nem tudom, hogy oldjuk meg (asztalra tenni egy kisebbet, vagy szokásos nagyot venni) biztos sokszor elmondom majd neki, hogy nem szabad ezt meg azt csinálni vele, de olyan rafkós, ahogy elfordulok, már azt akarja amit nem szabad:) arra gondoltam, hogy a fa aljára csak műanyag díszt teszek és akkor azzal eljátszhat, és kikötözni valahova a fát, így nem rántja magára.

2010. okt. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kedves 16 55ös köszönöm az értelmes választ.hát igen a karácsonyfát nem ajándéknak szánom,de hát azt hittem,hogy ez logikus.na mindegy,vannak kicsit primitiv emberek is.
2010. okt. 5. 18:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiam mikulás napján született, úgyhogy nálunk a szülinap megelőzi a karácsonyt.


Ő a 2. gyerek, leírom, az első mit kapott karira:


-szobaajtóra akasztható hinta, járás segítő tilitoli, nagy dömper, amibe beleülhetett, zenélő kulcsok, textil kockák, formaválogató. Ő ekkor volt 9 hónapos.

1 éves szülinapra bébitaxit kapott.


-a pici állj fel velem zsiráfot és kockafaló zsiráfot kap, mindkettőt használtan. Nehéz, mert már annyi játékunk van!

2010. okt. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, és karácsonyfát egy magas asztalra tettük/tesszük, amit nem ér fel, és így nem tud lerántani. Pluszban még fent kikötöttük, biztos ami biztos alapon.

Nagyon tetszett neki, amikor sötétben felkapcsoltuk az égőket, a csillagszóró egyenesen lenyűgözte. Remélem a pici is értékelni fogja már, mert tavaly 3 hetesen nem sokat fogott fel belőle:)

2010. okt. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!hát ez egy jó kérdés,ezen már én is sokat gondolkodtam.Az én kisfiam december 15-én lessz 1 éves.Valami zenélő dologra gondoltam neki,mert azt nagyon szereti,ezt megkapná születésnapjára,karácsonyra meg még nem tudom.Nagyon szeret autózni,labdázni,majd kitalálunk valamit.

A karácsonyfát szerintem kikötjük,mert 1 percre nem tud leülni már most a popsijára,állandóan lépeget,megy,persze,még kapaszkodva.

Amúgy a nagyfiam nekem is január elejei,3-án született,jól körbelöttük a karácsonyt.

2010. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

16:55 -ös vagyok.

barátnőm mondott egy jó ötletet:)

ne vágott fát vegyünk, hanem gyökereset, beültetettet, és azt tuti nem rántja magára. ha olyan helyen veszed, akkor karácsony után vissza is veszik, de akár ki is lehet ültetni a udvarba/kertbe. egy osb lemezzel meg le tudod takarni a földet. nálunk tuti így lesz.

2010. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!