Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves gyerek mellett, hogy...

Egy éves gyerek mellett, hogy oldottátok meg a Karácsonyfát?

Figyelt kérdés

Idén igazi, nagy fát szeretnék. (Eddig műfenyőnk volt.)

Attól nem félek annyira, hogy felborítja, mert egy hét után leszednénk. Addig meg nagyon figyelnénk rá.

Inkább a lehulló tűlevelektől tartok, nehogy megegye vagy beletenyereljen. Normand fenyőt vennénk. (Még ilyenünk sosem volt, nem tudom mennyire hullik.)

Ti hogyan oldottátok meg 1 év körüli gyerekkel?


2010. nov. 30. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Naponta 2X porszívóztam a fa alatt. A normand fenyő nem hullik, ha nincs bolygatva.
2010. nov. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a lényeg hogy kösd ki a fát,nehogy magára ránts.csak műanyag díszeket szabad az ő magasságába tenni.a hullás ellen nem tudsz mit tenni,csak azt hogy sűrübben takarítast a fa közelében.ha nem akarod,hogy bántsa a fát,kerítsd el valamivel,mert oda fog menni,megfogja,mert ujdonság neki,olyat még nem látott.

az én kisfiam 16 hónapos lesz karácsonykor.igazi kis ördög,de nem mondok le én sem a szép nagy fáról.

2010. nov. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi a sarokba, a kanapé mögé tettük a fát, egy asztalra. Nem szoktunk hatalmas fákat venni. Kisfiam egy éves volt tavaly karácsonykor, de az alsó pár díszek megnézegetésén kívül nem bántotta a fát. Közel három hétig állt a fa nálunk. Törhetetlen gömbök voltak rajta.
2010. nov. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!