Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek is ez lesz a...

Szerintetek is ez lesz a legjobb a kicsinek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 23 hónapos, 10 hónapos kora óta a nagymamák vigyáznak rá, akkortól dolgozom. Eddig kisebb-nagyobb zökkenőkkel rendben is ment a dolog. Most viszont valahogy egyszerre romlott el minden nevelés terén, egyre kezelhetetlenebb a kicsi. Egyszerüen úgy látom, nem tud eligazodni, hogy mindkét helyen mást szabad, mások a szabályok, mások a korlátok. Úgy döntöttem, az beadom bölcsödébe, hogy egy rendszer legyen a kis életében az otthonin kivül és hogy gyerekekkel legyen. Már csak Apát kell meggyőznöm este... Ti mit tennétek?
2010. okt. 5. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Bölcsi!!És nem csak azért mert rendszeresség van benne de legalább tanul is valamit a gyerek!!
2010. okt. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A gyerek nem csak a bölcsiben tud tanulni dolgokat,hanem a nagyiktól is.


A rendszeresség miatt én a BÖLCSIre szavazok! És persze a játszótársak is kellenek már egy ennyi idős gyereknek!

2010. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia, most lesz két éves, ez az időszak klasszikusan a dackorszak kezdete, az angolok úgy hívják, hogy "szörnyű kétéves". Nem biztos, hogy a mamák a ludasok a dologban, és lehet, hogy inkább rosszul élné meg, ha ebben a számára is zűrös helyzetben még bölcsibe is beadnád.

Hogy milyen neki a bölcsiben és mit tanul ott, az bölcsitől is függ, élelmezésvezető gyakorlaton láttam egy-két bölcsit belülről, én inkább az otthonlétre szavazok...

2010. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
huh, hát köszönöm a gyors válaszokat!! már túl estünk egy dackorszakon ez valahogy más, nem tudom hogyan irjam le... nem okolom a nagyikat, rengeteget segitettek már eddig is, de úgy látom kicsit elfáradtak csak nem akarják bevallani, nehogy megbántsanak bennünket. megnéztem a bölcsit, úgy látom, jó a helyzet, nincs sok gyerek, fiatalok a nevelők és sok az ismerős gyerkőc. szóval azt hiszem bölcsi!!
2010. okt. 5. 18:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Bölcsre szavazok!Minden Nagyinak más-más a szokása egyik ezt engedi másik azt!Ja és mindent megengednek mertz azt hiszik ezzel a gyereket magukhoz édesgethetik na és utána a szülő issza a levét...ezt rám vonatkoztattam nem a Te Nagyiidra....
2010. okt. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ilyen nincs, hogy mar tulestünk egy dackorszakon... az kb 2 eves koratol kb 4 eves koraig tart, hol könnyebb, hol nehezebb. Amugy a rendszeresseg miatt siman lehet, hogy jobb lenne neki tenyleg a bölcsi, csak legyetek körültekintöek, hogy hova adjatok.
2010. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bölcsire szavazok!

Jó dolog a nagymamákkal lenni, de nem minden áldott nap. Szerintem a nagymamák nem nevelik a gyereket, hanem csak játszanak vele és mindent megengednek neki, mert ő a kisunoka. (Bár nem tudom, nálatok hogy van ez.)

Bölcsiben szabályok vannak, rendszer, alvás, nincs válogatás, azt kell megenni, amit adnak, alkalmazkodást tanul a gyerek a többiek miatt.

Nekem hiába nyugdíjas az anyukám, és ráadásul óvónő volt 40 évig, én is inkább bölcsibe adnám a gyerekemet.

2010. okt. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én is a bölcsire szavazok!kellenek a játszópajtik,a rendszeresség,a szabályok,stb...
2010. okt. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm még egyszer mindenkinek!! Apát is sikerült meggyőznöm, úgyhogy holnap megyünk is ellenőrzésre a dokihoz, hogy kapjon a manó egy papirt arról, hogy egészséges. hétfőtől pedig kezdődik a beszoktatás :) nagyon sokat segitettek a nagyik, nem voltak akkora problémák, de most már más a helyzet és igy lesz a legjobb mindenkinek, de főleg a kicsinek és ugye bár Ő a legfontosabb!!
2010. okt. 6. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!