Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok az ilyen anyáról?

Mit gondoltok az ilyen anyáról?

Figyelt kérdés
[link]

2023. febr. 27. 13:35
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

Tökmindegy, akkor is feltűnik, ha a lányommal valami nem stimmel. És egy terhesség bizony kimeríti a "nem stimmel" kategóriát...

A lány is hibás, neki is lehetett volna több esze, de valószínűleg ha ilyet tesz, ott a kamaszkornál nagyobb mentális probléma állhat a háttérben. Viszont a szülők itt a hunyók leginkább, hogy nőhetett fel ez a lány, mit láthatott otthon, hogy úgy gondolta, ez a megoldás...

2023. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre semmi jót nem gondoltam róla és akkor finoman fogalmaztam. Igaz, a szülésnél könnyen olyan állapotba kerülhet az ember, hogy nem a racionalitás dolgozik. Ugyanakkor abban igaza van sok hozzászólónak, hogy a környezetének is van felelőssége. Milyen családja, környezete lehet, hogy nem meri nekik elmondani, hogy nem tűnik fel nekik? Jó, rajtam volt, aki szülés előtt egy héttel vette észre, hogy terhes vagyok, pedig nem vagyok kövér, csak épp tél volt, bő pulóvert hordtam és kicsi volt a hasam. De egy kamaszlány szüleinek azért csak fel kellene tűnnie így is, mondjuk arra is tudok példát, ahol a diplomás szülők a szülés előtt pár nappal tudták meg a középiskolás lányuktól, hogy bizony babát vár.
2023. febr. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
77%

20 a végére mindenkinek van valamennyi, max a homokbadugták a fejüket.



Amúgy 1001 más dologból rá lehet jönni, ha valaki figyel a gyerekére.


Persze sokáig tudja titkolni, de nem annyira.


Nekem az !apám! is kiszúrta, ha menstruáltam, mert ismer..mert figyel rám.

Mert látta, ha mozdul a tamponos doboz a polcon.

Vagy egyàltalàn pótolni kellett.

Persze nem minden apa ilyen, de egy anya csak figyel a 15 éves gyerekére..

Jahm.. nem…


Én 15 évesen emiatt nem ítélem el, szerintem totál nem beszámítható helyzetben volt.

Vagy ha a gyereket, akkor a szüleit is elmarasztaln.

De kő keményen.

Ők felelnek érte!

2023. febr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
21%
Félelmetes milyen szörnyek élnek, remélem elpusztul. Előttem valaki írta az első oldalon h tuti fogyatékos a lány, hát szerintem is. Drága egyetlen kis baba, bárcsak minden születő kicsi embernek jó helye lenne.
2023. febr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%

Ti is kaptok kéretlen privátokat arról, hogyan halt meg, fulladt meg és szenvedett a baba?

Beteg, aki ilyeneket írogat üzenetben...

2023. febr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
0%

Aki titkolja a terhességet, annak nem kerekedik a pocakja. A védőnő mondta nekem, hogy látott ilyen esetet.

Vagy nagyon kövér volt a lány, azért nem látszott rajta.

Mondjuk nem nevezném anyának az ilyet.

2023. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

"Aki titkolja a terhességet, annak nem kerekedik a pocakja."


Azért ez nem pont így működik, hogy én kitalálom, hogy titkolom és akkor nem fog nőni a hasam... :D

2023. febr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
De, ez így működik.
2023. febr. 28. 11:55
 29/46 anonim ***** válasza:
83%

Nem, de látom, nem sok biológiát tanulhattál.

Igen, valóban előfordulHAT, hogy nem lesz valakinek látványosan kismama hasa a terhesség során. De az nem amiatt van, mert ő fejben eldöntötte, hogy ne nőjön a hasa.

2023. febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kerdezo,rokonod a lany?miert veded annyira?o is ugyanolyan hibas mint a szulei.az,hogy fiatal meg felt,nem mentseg arra amot tett.ha szexelni nem felt,meg arra nem fiatal akkor arra sem legyenbaz,hogy vallalja a kovetkezmenyeket.
2023. febr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!