Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kisfiam nem szereti...

5 hónapos kisfiam nem szereti se a teát se a vizet. Milyen folyadékot adjak neki? Hogy szoktassam hozzá?

Figyelt kérdés
2008. dec. 28. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A védönök azt mondják, hogy egy babának kb. féléves korig elég a tej, nem kell mást kínálni, különösen, hogy tél van. Nyáron természetesen más a helyzet, akkor fontosabb a folyadékbevitel (mi is többet iszunk). Ha elkezded a hozzátáplálást, akkor könnyebb a kicsiket vízre vagy teára szoktatni. Két kanál fözélék között szívesebben elfogadják a vizet.

Egyébként rendszeresen kínálgatni, ez a legfontosabb!

2008. dec. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha szopik és nem eszik rendes babaételt akkor nem kell neki semmi más folyadék. Ha úgy érzed hogy szomjas akkor meg próbáld meg a baba almalevet. Én is azt adtam neki és egy idő után a vizet is megitta.

6 hónapos baba anyukája

2008. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi pontosan így vagyunk! nekem 8 hónapo kb 1 hónapja hajlandó inni főzelék után 3-4 korty vizet azon kívül semmi más folydék nem kell neki csak az anyatej. Ráadásul nekem még a cumisüveget sem veszi a szájába. Ne aggódj, kínálgasd őt naponta többször és majd csak elfogad valamennyit, hosszú folyamat lesz.
2008. dec. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia


fiam is 5 hónapos,és eddig nem volt hajlandó inni,vettünk neki 4 hóstól való babaitalt,alma-erdeigyümölcs,meg málna-csipkebogyó teát(hipp,instant),ezt a kettőt nagyon szereti,és már napi 2 dl folyadékot megiszik.

2008. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!