Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a probléma hátterében?

Mi lehet a probléma hátterében?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kislányom és nagyon sokszor szinte le vergődve sír. Kitekeredik szinte fogni alig lehet . Ha minden ugyvan ahogy ő akarja nincs sírás de mondjuk egy sapka egy overál feladása után annyira durván sír hogy már nem tudom mit csinaljak. Nagyon szeretem sokat jatszunk jókat nevet 3 hónapos kora előtt is sokat mondjuk ugy hisztizett de most már sokszor el gondolom mennyire normális ez? Pl ma sétálni vittem a sapi után nagy vergődés volt be raktam a hordozóba és annyira tekeredett benne hogy szinte oldalt volt igy inkb átraktam a mózesba had tekerje magát ott . Sokszor az ölembe van és ha ezt csinálja szinte fogni alig birom hogy ne verje ki magát a kezemből. Aztan meg nyugtatom annyiba marad. Ha normális akkor nem baj mert imádom barmit megteszek érte ,de már kissé aggódom azért....

2023. márc. 4. 04:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kint már nem sir, egy ido utan abba hagyja . Csak mig elkészül meg a seta elejen. Egy gyereknek szuksege van a levegőre. Ha nem igy lenne en sem szenvednék de a vedono szigoruan kijelentette hogy ki kell vinni a gyereket .
2023. márc. 7. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!