Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki összeesett már a fáradtságtól?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok ilyen tápos? Szedek vitamint, jó a vérképem, a babám 5 hónapos, egyedül vagyok vele estig, de ettől még nem kellene fizikailag rosszul lennem a fáradtságtól, nem? Ti hogy bírjátok?
2010. okt. 6. 14:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az első pár hónapot nehezen bírtam én is,sőt még ma is vannak nehéz napok,pedig már 18 hós a babóm.

A kialvatlanság miatt szokott ilyen lenni.Azt sajnos a vitamin sem pótolja.Sokat éjszakázol?

2010. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem mondhatnám, mert max.2szer kel fel, de 11kor alszik el. Addigra általában átesem a holtpontom és kibírom valahogy, de minden nap elér a mindjárt összeesek téma. Sőt, éjjel még néha a férjem is felkel, hogy megetesse, pl. ma is mert arcüreggyulladásom van és előtte szinte egész éjjel nem aludtam.
2010. okt. 6. 14:39
 3/14 A kérdező kommentje:
Igazából van egy kis napirendünk is, de egy hónapja olyan rossz evő, hogy minden borul, mert 1,5 óráig tart megenni neki a 100 tápit. Ez szerintem nagyon kevés. amúgy nem sovány, de rossz evő lett.
2010. okt. 6. 14:41
 4/14 anonim ***** válasza:
nekem a víashiánytól volt ilyen érzésem (na meg a kialvatlanságtól). Egy vérvétel nem árthat. lehet vashiány, sajnos azt az elevit sem pótolja, lehet az arcüreggyulladásodtól is, gyógyszerektől, attól, hogy kevés folyadékot iszol vagy keveset eszel. Lehet vérnyomás probléma is
2010. okt. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Ezt a kérdést én tettem fel kb egy éve.Azóta is ugyanannyit vagyok ébren,de már megszoktam.Jobban vagyok,így is lehet élni:)

2010. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ossze meg nem estem de olyan volt, hogy a kezem remegett es nem tudtam, hogy mit csinalok. Tortem mar el poharat mert az asztal melle tettem 10 centimeterrel es nem az asztalra. Olyan is volt, hogy elaludtam eves kozben, a ferjem jott ki a konyhaba es ebresztett fel mert aludtam egy tanyer spagetti mellett (ez meg az elejen volt).. Miota kisfiam atalussza az ejszakat nem vagyok faradt de viszont lassan 10 kilot fogytam mert sosincs idom etelt kesziteni vagy enni rendesen. Napkozben 2-szer alszik a kisfiam rovid ideig es mindig valaszthatok, hogy vagy eszek vagy valami mast csinalok ami fontos nekem. Igy sokszor ha magamra akarok szanni egy kis idot bizony a kajalasbol szakitok. Nekem ez a nehez resze most foleg, hogy maszik mint a villam. 8 honapos kisfiu anyukaja.
2010. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
kösz, csak én teljesen hipohonder vagyok és néha ha rámjön a szédelgés meg a rosszullét beképzelek mindenféle csúf betegséget.
2010. okt. 6. 14:51
 8/14 A kérdező kommentje:
Jó a vérnyomásom, jó a vasam, most már rendesen eszem (mert refluxos vagyok meg epés és az ideg tönkrevágta a gyomromat kb 2 hónapja teljesen, de már 1 hónapja jóbb sokkal), iszom kb 2 litert egy nap. Egyszerűen utálom magam, hogy itt ez a gyönyörűség, én meg állandóan nyavalygok, hogy ez fáj-az fáj, rosszul vagyok, szédülök...
2010. okt. 6. 14:54
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

aha, nekiestem a szekrénynek.


aludnod kellene éjszaka végig, akkor jobban lennél.

nekem amikortól átaludta az éjszakát(8 hónapos korától), akkor lett drasztikusan jobb, onnantól hawaii.

enni kel föl a babád éjjel, vagy miért?

2010. okt. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, enni, de most tényleg nagyon rossz evő lett és egy óra mire elnyammogja a 100 ml-t, aztán böfi, peluscsere ha gond van, egy óra minimum.
2010. okt. 6. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!