Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki összeesett már a fáradtságtól?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok ilyen tápos? Szedek vitamint, jó a vérképem, a babám 5 hónapos, egyedül vagyok vele estig, de ettől még nem kellene fizikailag rosszul lennem a fáradtságtól, nem? Ti hogy bírjátok?
2010. okt. 6. 14:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

figyi, akkor nem is éhes éjjel. ha az lenne, félálomban megenné azt a 100at. meg éjjel nem is kell böfiztetni, pláne nem kell tisztába tenni. ezt nem tudtad?

ha felkel, adj neki egy korty vizet, vagy a cumit, szerintem vissza is fog aludni, és ez max. 5 perc

2010. okt. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Arra már én is gondoltam, hogy nem is éhes...már arra is gondoltam, hogy mellénk teszem, akkor nem kell felkelnem. Böfiztetni szoktam, mert sokat bukik ha nem, van úgy kel fel, hogy öklendezik. Pelust meg csak akkor cserélek, ha bekakil, de nem jellemző éjszaka, csak olyan is volt ár, hogy kifolyt a pisi oldalt.Libero-t használok, nem jó?
2010. okt. 6. 15:27
 13/14 anonim ***** válasza:

nem tudom, én sose tettem tisztába, éjjel nem kakilt.

biztos jó a libero, én márkátlant használtam mindig is.

ne tedd a te ágyadba, mert nem tudod majd visszaszoktatni:)

szerintem nem éhes.

az enyém 3-8 hónapos koráig minden éjjel 3-5-ször felkelt, volt hogy többször, de sosem evett, nem fogadta el, vagy csak pár kortyot, így nem is kínálgattam egy idő után. csak beadtam a cumit és visszaaludt, nem is vettem ki. nagyon fárasztó olt, aztán 8 hónaposan megszűnt.

2010. okt. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én fizikailag jól bírom, de idegileg...? Hát, ma vettem nyugtató teát.

2 gyerek után már kikészültem. Egyik üvölt, másik visít...

2010. okt. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!