Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyirokcsomó duzzanat? Létezik...

Nyirokcsomó duzzanat? Létezik h semmi más tünetet nem produkál egy gyerek csak lázas?

Figyelt kérdés

Kisfiam 1 éves, és az elmúlt 2 hónapban 2x volt olyan megbetegedése, h belázasodott, és semmi más baja nem volt. 2 nap után elvittem dokihoz,és akkor még teljesen negatív volt a státusza, csak a láz volt. Harmadnapra bedagadtak a nyaki nyirokcsomói. Antibiotikumot kapott, és 1 hét múlva már kutya baja sem volt. Vérvizsgálatot kértem, amin kiderült h vírus okozta fertőzéssel küzd a babám, de semmi más baja nem volt. Köhögés hányás,takony, nem volt.

Most újra előjött...hőemelkedés, kis hasmenés...majd 3. napon bal oldalon babszemnyi mozgatható nyirokcsomó...Megint antibiotikum...és most kértem alaposabb hematológiai vizsgálatot. Leküldtek minket szegedre...sík ideg vagyok...Doktornő azt mondta, h vírusból induljukn ki...de lehet baj is...Nagyon félek.

Valaki aki ezt végigcsinálta??? Írjon légyszi!!!!


2010. okt. 6. 15:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen. Szerencsére nincs baj. Reaktívnyirokcsomóval diagnosztizálták. Vagyis neki sokkal hamarabb reakcióba lép a nyirokcsómója mint másoknak. Vettek vért, megvizsgálták,és azt mondták h kutya baja. Ilyen dolog nála sűrűn elő fog fordulni.
2010. okt. 28. 11:00
 12/15 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök!Azért is kérdeztem rá, mert az én kisfiam is lázas, hányt is, de semmi más tünete nincs.Nagyon aggódom érte, neki is állandóan érezni a nyirokcsomóit.
2010. okt. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Azt mondta a doktornő h akkor lenne baj ha a nyirokcsomó nőne,és nem lehetne mozgatni. Mivel nálunk szerencsére szépen visszahúzódott mire ő megnézte nagyon nem is akarta megszúrni. Én erősködtem....Mostanra újra előjött picit, demost nem lázas, csak köhög és taknyos picit.

Amúgy az én babám nem hányt. Szerintem ti is összeszedtetek valamit. Vidd dokihoz a picit. A nyirokcsomói pedig reagálnak...és ez jó!

2010. okt. 28. 11:48
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia

És mondtak valamit, hogy vajon mi lehet az oka, hogy előbb működésbe lépnek a nyirokcsomói?

2010. okt. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Sziasztok!Erika vagyok.Mostanában sokszor olvasgatom ezt az oldalt hisz hasonló gondja van a páromnak.Ő 43 éves és a nyak jobb oldalán a nyirokcsomója igen duzzat.Minden eddigi vizsgálata:mellkas rtg,fül-orr- gége,hasi uth negatív,a haematológián levett vér eredmény is negatív.Aug.19-én biopszia beavatkozást végeznek.A belgyógyász szerint a neg.vérkép nem bizonyít semmit.Persze tele vagyunk kétségekkel.
2015. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!