Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás lehetséges fájdalom...

Fogzás lehetséges fájdalom nélkül?

Figyelt kérdés
Nos 3 hónapos a babám és látszik neki a fogkezdeménye szinte már kint a teteje is a fogacskáknak viszont semmi fájdalom jelét nem mutatja. Lehetséges hogy tényleg fogzik és mégsem fáj neki?

2023. márc. 9. 15:13
 1/6 anonim válasza:
90%
Igen, lehetséges, hogy a babádnak nincsenek fájdalmas tünetei, miközben fogzik. Néhány baba esetében a fogzás tünetei enyhék vagy teljesen hiányoznak. Ha a babád nem mutat fájdalmat vagy kellemetlenséget, akkor nem kell aggódnod. Azonban nézd meg, hogy a fogkezdeményei normálisan növekednek-e és figyeld meg az étvágyát és a hangulatát.
2023. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomat nem viselte meg különösebben. Persze nyálzott, meg rágcsált, de nem szenvedett meg ordított, mint ahogy sokan mesélik. Voltak nyilván nyűgösebb napok, de hát hogy most az a épp a foga miatt vagy másért volt-e, senki meg nem tudja mondani. 5 hónaposan már kint volt az első 2, aztán sorra jött ki a többi is. Hamar túl is volt rajta, gyorsan kijött mind. Egyszer-kétszer emlékszem bekentem neki dentinox-al, de emlékszem azt is csak azért, mert hátha a foga miatt nyűgös, egyáltalán nem voltam benne biztos, hogy az a baj. Úgyhogy van ilyen biztos, gondolom nem az enyém volt az egyetlen.
2023. márc. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 babyboom567 ***** válasza:
100%
Semmit sem vettünk észre.Csak simán kinőttek a fogai.
2023. márc. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van. Észre se vettem és ott volt a fog. Aki ide ír, ott gondolom fáj a babának, mert én nem írtam semmit ide ezügyben, örültem hogy ezzel nincs gond.
2023. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg az is lehet, hogy egy másik fognál majd lesz. Ebben az én két gyerekem is nagyon különböző volt. Az egyik csak gyakrabban szopott olyankor kicsiként és kisit nyűgösebb volt, de az inkább éjszaka, a másik végigüvöltötte az éjszakát, többször hőemelkedése, hasmenése is lett fogzások környékén. De persze nem minden fogánál.
2023. márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen
2023. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!