Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzástól köhögés? Vagy mitől...

Fogzástól köhögés? Vagy mitől lehet? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Csütörtökön lázas lett a kislányom majd elkezdte azt hogy éjszaka felkel borzalmasan elkezd sirni ezután a keserves sírás után köhögni kezd kb 1 órán át.

Napközbe nem köhög max ha alszik ebéd után akkor 1x maximum 2x de éjjel a sírás után nagyon sokat és nem tudja abba hagyni.

Sokat túrja a száját és piszkálja a fülét igy tudom jön a foga.3 napon át adtam neki köhögés elleni gyógyszert de ahogy látom nem segített. Nem lázas, nem náthás. Szerdán tudom csak orvoshoz vinni.

Szerintetek mi lehet? Aggódok.



2023. márc. 12. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Kétlem, hogy ez a fogzástól volna.
2023. márc. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Inkább elkapott valamit. Van most elég nyavalya.
2023. márc. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a megnövekedett nyáltermelés okoz köhögést a lányomnál. Csak alváskor köhög, ébren nem, mert akkor kifolyik a nyál a szájából.
2023. márc. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Holnapra kaptam idopontot az orvoshoz meglatjuk egyebkent o is csak alvasnal kohog es akkor sem mindig.
2023. márc. 15. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!