Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez normalis a...

Szerintetek ez normalis a kisfiamnal?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kerdezzem mar meg tapasztalt anuykaktol, h szerintetek rendben e van a 2 eves kisfiamnal a here.


1. Az egyik nagyob mint a masik, es az a kisebb feljebb is van.



2. Mikor pelenkazom at, elofordul, h felugranak vagy mind a ketto, vagy csak az egyik (az amelyik nincs lefixalva, mert volt egy lagyekserv mutete es lerogzitettek a golyot is). De ugy, h nem talalom, de nemis igazan akarom nyomogatni, mert par masodperc / perc mulva visszajon.



3. Amikot puhak es lazak a herezacskok latom mind a 2 golyot benne. Amikor az egyik osszeszukul es megkisebbedik, akkor latom, h felugrik. Normalis, h csak az egyik vagy mind a kettonek kellene egyszerre?



Koszonom!



2023. márc. 14. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a férjed a here rejtelmeiről, valószínű tudni fogja a választ. A 2 here soha nincs egymás mellett, nem véletlen, kérdezd csak még tőle miért.
2023. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Minimális asszimetria természetes. Komolyan mondom, hogy nézd meg a párodét. Neki se egyforma.

Teljesen normális, hogy néha felugrik, lehet a hirtelen hidegtől akár.

Nekem is férjem mondta ezeket a dolgokat, ő jobban benne van a témában.

2023. márc. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Van 1 gyerked, de herét még nem láttál, azért ez is érdekes...
2023. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik teljesen normális, de elég szomorú, hogy a férjeddel nem tudod ezt megbeszélni.
2023. márc. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Es ha egyedulallo anyuka ?

En pl. az vagyok, fogalmam sem volt ezekrol, anno nem nezegettem az exeim hereit. A gyerekem apja meg nem tartja velunk a kapcsolatot.

2023. márc. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Van 2 fiam, igen láttam herét, de nem tanulmányoztam. Miért ne kérdezhetné meg itt, elvégre azért van ez a topic.
2023. márc. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális!


Üdv egy két gyerekes apuka


(Egyébként egy felnőtt férfinak másmilyenek a heréi mint egy kisbabának, pl felnőttkorban nem szoktak már felhúzódni a hasüregbe)

2023. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek. Igen, kerdeztem a ferjem, azt mondta h neki ha felugrik, mert h minden ferfinek felugrik, akkor ott van, csak feljebb, tehat kitapogathato.

A kisfiamnak meg nem. Azert kerdem, hogy tapasztalatbol ti h alltok a kisfiaitoknal. Nekik sem lehet e kitapogatni...


Egyebkent olvastam, h serdulo korra megkell h szunjon ez a dolog, h ha fel is ugrik, de marad lent.

2023. márc. 15. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!