Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól adtatok más folyadéko...

Mikortól adtatok más folyadékot is a babának mint tápszer vagy anyatej?

Figyelt kérdés
7 hós anyatejes babámnak adjak esetleg teát vagy elég szerintetek az anyatej is továbbra neki?
2010. jan. 8. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Altalaban az anyatej kb.hat honapos korig elegit ki a baba tapanyag szuksegleteit,ezen tul mar ajanljak az elvalasztast,mivel kiurulnek a vitamin es nyomelem raktarok a szervezetebol.En nyaron szultem,juliusban es bizony elso perctol kezdve adtam teat neki,hiaba manapsag az a divat hogy az anyatej etel is es ital is.Lattad volna milyen joizuen nyelte a teat(edeskomeny)es attol meg nem lett kevesebb tejem,most fogom kezdeni elvalasztani en is.A hasa soha nem fajt.Persze szoptatni fogom ha lehet egy eves koraig,de kell mar mast is adni neki.
2010. jan. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4 hónapos koráig volt anyatejes,de már előtte is adtam neki néha teát,ő is nyári baba úgyhogy biztos jól esett neki a melegben.A 7 hónapos babádnak már nyugodtan adhatsz teát,vizet vagy akár bébi gyümölcslevet is.
2010. jan. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előzőekkel, viszon nekem hasfájós is volt a kislányom, és szorulásos, ezért itattam vele az édeskömény teát kamillával (Mecsek Baby), egy ici-pici cukorral (a védőnőnk javasolta). És nyári baba volt ő is, júniusi, szépen halad az elválasztás is.
2010. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem is nyári baba. az a baj, hogy nem fogadja el a cumisüveget, így kanállal tudnám "beletuszkolni". kiskorában még ivott ugyan egy kis kamillateát de aztán cumizavaros lett és abba is hagytam. a hozzátáplálással egy helyben toporgunk. ma is volt mindenhol az étel csak nem a szájában pedig már egy hónapja próbálkozunk. el vagyok keseredve teljesen
2010. jan. 8. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!