Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hos baba . Nyaralás ?

16 hos baba . Nyaralás ?

Figyelt kérdés

Sziasztok ti mennétek nyaralni 16 hos babaval ? Görögországba kocsival ? Eludnank egyet ugyh 2 nap alatt ernenk ki .

Mire keszuljek mit kell beszereznem amit amugy itthon nem hasznalunk es ott nagyon fog kelleni ?



2023. márc. 18. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Simán.

Én max gyógyszerekkel készülnék extrán, mással nem. Minden kapható ott is, ha kell.

[link]

2023. márc. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Szia. Simán elmennék. 12 hónapos volt a kislányom, amikor Horvátországba mentünk vele, 7 óra volt az út.Éjszaka mentünk, így végig aludta az utat szerencsére.

Idén is megyünk vele ugyanoda. Gyógyszerekkel, pelenkával készülök neki majd csak, minden mást ott szerzek majd be.

2023. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mentünk egy gyerekkel, két gyerekkel (úgy hogy a kisebb volt akkor annyi, meg azóta is megyünk), de repülővel. ~2 óra repülés + transzfer.

Semmi extrára nem volt szükségünk, mondjuk szokásunk vinni a fél házat.

UV-szűrős fürdőruhát mi az itthoni strandokon is használunk, azt mondanám elengedhetetlennek, hisz Görögországban csöppet erősebben süt a nap.

2023. márc. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
15 hóssal Horvátországban voltunk. Én mindenféle gyogyszert pakoltam be plusz rengeteg játék. Meg baby ételt vittunk ha esetleg a kaja nem ízlene neki. De izlett 😊 Strandra 50faktoros baba naptej plusz feher kalap meg feher polok. Amúgy semmi extra.
2023. márc. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi sokat utazunk a fiammal kocsival, de őszintén inkább repülővel mennék. Úgy amúgy simán, kocsival én tuti nem, de ez egyéni. A nyaralás része tuti szuper lesz, szóval csak bátran.
2023. márc. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. márc. 26. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!