Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babával nyaralni?

Gina0905 kérdése:

4 hónapos babával nyaralni?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy 4 hónapos babával mennyire bevállalható egy külföldi nyaralás? Tengerparti Horvátország vagy Görögország 7-9 órás út és persze ott lenni vele? Tapasztalatok vélemények?

2020. jún. 12. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem repülővel jobb lenne. Vagyis Horvátország 7-9 óra igen, de Görögországot nem nagyon járod meg 7-9 óra alatt nem? Vagy azt hogy gondolod?

Repülővel szerintem jobb lenne.

Én simán repültem már a 2 hónapossal Chicago- Budapest útvonalon is magam, nem volt semmi gond. Szerintem inkább repülő, autózás nem olyan kényelmes szerintem, bár valszeg nagyrészt ő végig aludná, de én felnőttként se szeretek kocsikázni annyira. De ha szoktatok viszonylag sokat autózni és szereti, akkor azzal sem lesz vészes.

2020. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Babafüggő, az én fiam 20 percet sem bírt autóban, míg nem lett elég nagy az autósüléshez. A repülőt szerintem is jobban bírják, autóshordozót amúgy sem ajánlanak túl hosszan használni.
2020. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerb határ mellett lakunk végig autópálya van 9 óra parália innen. Jól bírja az autózást.
2020. jún. 12. 20:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Maga az ott lét az nem riasztó másnak ilyen pici babával? Vagy ezt túlparázom?
2020. jún. 12. 20:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Tavaly Horvátországban nyaraltunk az akkor 5 hónapos lányommal. Este indultunk, simán átaludta az egész odautat. A friss tengeri levegő pedig nagyon jó hatással volt rá, napi 3szor szundizott nappal és az éjszakát is teljesen átaludta. A tengerbe is be tudtuk vinni, nagyon meleg volt szerencsére. Étteremben ettünk naponta, ott sem volt semmi gond. Kirándulni is mentünk rengeteget, vagy csak heverésztünk a parton, szerencsére közvetlen tengerparti apartmanunk volt, ide oda forgott, kúszott, jól el volt. A rengeteg holmiból amit neki vittünk, annak csak a felét használtuk.. Arra nagyon figyeltem, hogy sok folyadékot igyon és mindig árnyékában legyen. Nagyon jó első közös nyaralás volt. Hazaúton ugyanúgy aludt végig.
2020. jún. 13. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 khniki ***** válasza:
69%
Ha 2 hónapost írtál volna, akkor azt mondanám, simán! De pl. nekünk pont a 3-4-5 hós időszak volt a legfárasztóbb. Nappal alig aludt, az éjszakákat sem aludta még át, helyet sem tudott változtatni, csak forgott hátról hasra. Non stop szórakoztatni kellett őt és cipelni. Szerintem nem lett volna pihentető egy nyaralás sem. Ha nagyon pici, akkor még a nap nagy részét átalussza, így lehet mellette pihenni is, ha meg már nagyobb, akkor ő is aktívabb és élvezi az utazást. Kisfiam most 9 hónapos, hétfőn megyünk , igaz, csak belföldre. De már fog tudni pancsolni, játszótéren csúszdázni, hintázni és éjszaka sem ébred fel.
2020. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!