Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ananászt és kivit hány hótol...

Edus83 kérdése:

Ananászt és kivit hány hótol ehet a baba?

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ananászos bébiétel van 8 hónapos kortól, én olyat már adtam neki, de igazi ananászt még csak pár falatot kapott más gyümölccsel keverve, mert egymagában elfogyasztva még az én nyelvemet is ki szokta csípni.

Kivi aprómagvasok közé tartozik, de a magja nélkül én már megkóstoltattam kisfiammal, ha jól emlékszem, 9 hónapos volt akkor. Nem jött be neki, így nem erőltettem azóta sem.

2010. okt. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem hajlamos az allergiára, akkor ehet akár 8 hós korától is. de ha hajlamos, akkor jó darabig nem kaphat, ui mindkettő erősen allergén.
2010. okt. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én igazi ananászt már adtam 8 hótól,nagyon szereti!De akivit a magvak miatt nem mertem,de kipróbálom,majd hogy körbevágom!

most 10 hós a lányom!

2010. okt. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt van egy hozzászólás egy anyukától a kiwi adásával kapcsolatban.


[link]

2010. okt. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!